in ,

Snowfall Dizisinin 5. Sezonu İçin Çıkış Tarihi ve Resmi Fragmanı Yayınlandı

FX drama dizisinin 5. Sezonu 23 Şubat 2022’de prömiyer yapacak. İlk sezonu çok başarılı olmuştu ve 2017’de başlamıştı. Hatta ilk sezona en iyisi diyebiliriz. Dizi beşinci sezon için yenilendiğinde, 4. Sezonda yayınlanmamış sadece birkaç bölüm kalmıştı.

Bu sezonun finali, 2021 dizileri arasında en dramatik olanlardan biriydi. Dizinin hayranıysanız, bizi takip etmeye devam edin, ancak dizinin ismini ilk kez duyuyorsanız, size kısa bir özet geçeceğim.

Singleton, Amadio ve Andron’ın Snowfall’u Los Angeles’ta crack kokain dağıtımına karışan üç grup insanı takip ediyor. Hikaye 1980’lerde geçiyor ve Los Angeles’ta genç bir adamın başından geçenleri bizlere sunuyor.

Snowfall 4. sezon 3. bölüm özetinde Franklin’in Teddy ile hapisten erken çıkmak için bir anlaşma yapmasını izledik. Yetkililer, Franklin’in otomobilinde kokain kalıntısı tespit ettiğinde tutuklandı. Hapisten çıktı ancak sabıka kaydı nedeniyle annesinin evine dönmesine izin verilmedi.

Snowfall FX drama dizisinin 4. Sezon finali Nisan 2021’de yapıldı.

Yeni sezonun fragmanını buradan izleyebilirsiniz.

FX’e erişimi olanlar, Sezon 5’in prömiyerini 23 Şubat’ta, FX’e sahip olmayanlar ise gösterinin televizyonda yayınlanmasından bir gün sonra 24 Şubat’ta HULU’da izleyebilirler.

26 Ocak itibariyle, Franklin’in parçalanmaya hazır yüksek bir yapının üzerine tünediğini ve Los Angeles Polis Departmanına (LAPD) baktığını gösteren bir teaser internette yayınlandı. Fragmanın yayınlandığı gün, C.R.A.S.H.’ın sorunları daha da kötüleşti ve Franklin, “Bir aileyi paradan daha fazla bölen hiçbir şey yoktur” dedi.

Geçen sezonun dramatik sonucuna göre 5. sezonun şimdiye kadarki en iyi sezon olacağına şüphe yok.

Written by Umutcan Çakar

Kdz. Ereğli'de dünyaya geldim. Bursa Uludağ Üniversitesi'nde öğrenciyim. Çeşitli platformlardan haberleri, N99 aracılığıyla sizlere ulaştırıyorum. Netflix'teki favori dizilerim arasında Mindhunter ve Love, Death & Robots yer alıyor.

Bir cevap yazın

MUBI’de Günün Filmi: Sırtlarındaki Hayat (2004)

House Of The Dragon Ne Zaman Yayınlanacak?