in

American Horror Stories 2 Yakında Hulu TV’de

Ryan Murphy ve Brad Falchuk’un antolojinin yan dizisi American Horror Stories, 21 Temmuz’da ikinci sezonuyla geri dönüyor. Yepyeni ilk tanıtım açıklandı ve kabuslar, her türlü esrarengiz vadi veriyor. Ama aynı zamanda muhteşem Project Runway esintileri de yer alıyor. Temel olarak, Murphy ve Falchuk’a ve hayranların bu iki çarpık beyinden beklediği her şeyi 2. sezonda bizleri bekliyor. 

American Horror Stories’in ikinci sezonu için yeni afiş resmi Twitter’da yayınlandı. Cafcaflı makyajla boyanmış, kalın takma kirpiklerle tamamlanmış üç geniş gözlü yüze sahip bir afiş dikkatleri çekiyor.

80’lerin parlak yanakları ve dudakları, rahatsız edici özelliklerini ve donuk ifadelerini güzel şekilde vurguluyor. Posterde yer alan üç kişi fırfır ve dantel giymiş ve bir Bebekler Vadisi havasında.

American Horror Stories 2 hakkında daha fazlası

American Horror Stories, Sarah Paulson’ın başrol oynadığı Murphy’nin ödüllü korku antolojisi dizisi American Horror Story’nin ve Jessica Lange, Lily Rabe ve Evan Peters gibi tekrar eden yıldızlardan oluşan döner bir yığının yan ürünü. 

Anlatılar her sezon değişse de hayranlar oyuncu kadrosuna aşık oldular. İşlenen zulümler ne olursa olsun onların arkasında toplandı. Bununla birlikte, yan ürünle birlikte, bağımsız bölümler, Matt Bomer ve Billie Lourd gibi birkaç Horror Story mezunu dışında, çoğunlukla tamamen yeni aktörlere sahiptir.

Hikayelerin ilk sezonunda, Hulu’nun en başarılı FX serisi lansmanı oldu. Haftada yedi saatlik bölümler yayınlandı. Her bölümün konusu, bir iblis tarafından rahatsız edilen yeni bir anne (Lourd) olan iki Cinayet Evi bağlantısından, Danny Trejo tarafından oynanan cinayete meyilli bir Noel Baba’nın bir grup etkileyiciyi tek tek avladığı vahşi bir Noel bölümüne kadar uzandı.

Son olarak, 2. sezonun konusu veya oyuncu kadrosu hakkında daha fazla ayrıntıya yer verilmedi. 21 Temmuz sezonun galasına yaklaştıkça yeni ipuçları bulabileceğimizi umuyorum.

Written by Sena Konakçı

Bir cevap yazın

Disney Plus’tan Kıyak: Doctor Strange 2 Geldi…

Obi Wan Kenobi Final Özeti ve Detaylar (Spoiler İçerir)