in

High School Musical: The Musical: The Series’ın Kadrosu Genişliyor

Disney+ dizisi High School Musical: The Musical: The Series’ın merakla beklenen üçüncü sezonu için kadroya yeni isimler eklendi. Olivia Rodrigo ve Joshua Basset’in ilk sezonda Gabriella Montez ve Troy Bolton olarak oynadığı dizide çift, aralarındaki ilişkinin sosyal medyada popüler hale gelmesiyle dikkatleri üzerine çekmişti. Dizide ayrıca Matt Cornett, Sofia Wylie ve Julia Lester gibi isimlerle de ilk iki sezonda oldukça beğeni toplamıştı.

Los Angeles’ta çekimlerine başlanan yeni sezona katılan yeni isimler arasında Adrian Lyles, Saylor Bell ve Meg Donnelly yer alıyor. Variety‘nin haberine göre, orijinal seride Chad Danforth’u oynayan Corbin Bleu ve Hannah Montana’dan Jason Earles bu sezon konuk oyuncu olarak Disney Channel izleyicilerine nostaljik anlar yaşatacak.

Camp Shallow Lake’in gizemli yeni çocuğu Jet rolünde Lyles’ı, her zaman kurallara uyan teknoloji meraklısı Maddox rolünde Bell’i izleyeceğiz. Dizinin üçüncü sezonu, Camp Shallow Lake adlı bir yatılı kampta geçecek. Yaratıcı Tim Federle, ET‘ye verdiği bir röportajda, “Her zaman yaz dizileri yapmak istemişimdir, çünkü bence yaz, sokağa çıkmanın serbest olduğu ve kuralların bir şekilde değiştiği zamandır.” açıklamasında bulundu.

Dizinin yaratıcısı Tim Federle, aynı zamanda yürütücü yapımcılık görevini de üstleniyor. Dizinin yapımcılığında Chorus Boy ve Salty Pictures, Disney Channel’a eşlik ederken; Oliver Goldstick ilk dört bölümün için yürütücülüğünü üstleniyor. Disney+, yeni sezonun yayınlanacağı tarihle ilgili bir açıklama yapmasa da, dizinin 2022 yaz aylarında tekrardan izleyiciyle buluşması bekleniyor.

 

Written by Arda Ilgaz

22 yaşında, izmirli. bilkent üniversitesi'nde okuyor. trendlere, sinemaya ve spora tutkulu bir mühendis. paul thomas anderson hayranı. dijital platformlar için heyecanlı ama sinema salonlarının önemini kaybetmesinden korkuyor.

Bir cevap yazın

Guillermo Del Toro İmzalı Netflix Filmi Pinocchio’ya İlk Bakış

Netflix Tall Girl 2 Filminin Vizyon Tarihini Açıkladı