Showtime dizisi “The Good Lord Bird”ün büyük çıkış yapan yıldızı Joshua Caleb Johnson, yakında yayınlanacak olan Blumhouse ve Amazon filmi “Bingo”da önemli bir rol oynayacak.

Blumhouse’un Amazon Stüdyoları’ndaki yeni filmlerinden biri olan ve kadın ve yeni çıkan film yapımcılarını vurgulayan yönetmen ve yardımcı yazar Gigi Saul Guerrero’nun filminde Adriana Barraza da rol alıyor.

Bingo, Amazon Prime’ın ‘Welcome to the Blumhouse’ programının bir parçasıdır. Bu liste tamamen korku-gerilim filmlerinden oluşuyor. Korku dünyasında feminizmin ve çeşitliliğin çok ihtiyaç duyulan bir büyümesinde, her film yeni ortaya çıkan film yapımcılarını, kadınları ve çeşitli oyuncu kadrosunu öne çıkarıyor.

Johnson, ‘Bingo’ filminde bekar bir anne tarafından büyütülen ve büyükannesinin evinde yaşayan bir genç olan Caleb’i oynayacak. Caleb, hayatta uğradığı zorluklarla öfkesi arasında kalmış ve sevgiyi özleyen bir karakter.

“Bingo”, Oak Springs’de soylulaştırılmayı reddeden güçlü ve inatçı bir grup yaşlı arkadaşın hikayesi anlatılıyor. Alpha Lupita (Barraza) onları bir topluluk ve aile olarak bir arada tutar ancak tombala salonlarının paranın kendisinden çok daha güçlü bir güce satılmak üzere olduğunu henüz bilmezler.

Johnson şu anda bu hafta sonu Eleştirmenlerin Seçimi Ödülleri’nde Ethan Hawke’la birlikte “Good Lord Bird”de Henry Shackleford rolüyle En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu dalında aday gösterildi. Johnson filmde, John Brown ile tanışan ve köleliği sona erdirmek için kölelik karşıtı haçlı seferinde kendini bulan kurgusal bir köleleştirilmiş çocuğu oynuyor.

Shane McKenzie ve Perry Blackshear, ‘Bingo’nun senaryosunu “Into the Dark: Culture Shock” ve “The Purge” serilerinin Imagen Ödüllü yönetmeni Guerrero ile kaleme aldı. Jason Blum, Jeremy Gold, Marci Wiseman, Raynor Shima, Lisa Bruce ve Lauren Downey yönetici yapımcılar olarak görev aldılar.

Johnson Innovative Artists, Luber Roklin Entertainment ve Viewpoint LA tarafından temsil edilmektedir.

2021’de Amazon’daki Welcome to the BlumhouseBingoBlack as Night, The Manor ve Madres gibi birçok yeni film ekleyecek. Black Box ve Evil Eye gibi önceki filmler şu anda Prime Video’da yayınlanıyor.

Bingo şu anda yapım aşamasında. Film ile ilgili daha çok detayın ortaya çıkması bekleniyor.

Bir yanıt yazın
You May Also Like