W magazin dergisinin son sayısının kapak kızı olan 23 yaşındaki güzel manken Gigi Hadid, daha önce konuşmadığı bazı konular hakkında W’e konuştu.

Hadid, bir ortamda Kobe Bryant ile karşılaştığı sırada yanında yakın arkadaşı Taylor Swift varmış. Hadid, Bryant ile tanışmak istemiş ancak cesaret edemeyince, Swift onu yüreklendirmiş.

Taylor, ‘Hadi git, merhaba de.’ diyordu ve gidip merhaba diyemedim. Kobe Bryant, benim çılgınca hayran olduğum tek ünlü.

Örümceklerden, yüksekten veya palyaçolarla bir sıkıntım yok, onlardan korkmuyorum. Ancak tuvalet kapağı açık durumdayken duştan çıkmayı sevmiyorum. ‘Şu an zaten ıslağım, tuvaletin içinde de su var ve bu yüzden de tuvalet kapağı açıkken duş alamıyorum. Size garanti edebilirim ki, duş alırken tuvalet kapağının açık olup olmadığına baktığınızda ve açık gördüğünüzde siz de garip hissedeceksiniz.

Yemek yapmada en sevdiğim şey, sürekli yeni şeyler denemek. Sevgilim Zayn Malik’e ‘Bugün ne yemek istersin?’ diye sorarım ve genellikle de yaptığım yemekleri güzel yaparım. Boş günlerimde yemek yapmak, kafamın içindeki birçok ciddi düşünceden arınmamı, rahatlamamı sağlıyor.

0 Shares:
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like