Başarılı oyuncular George Clooney ve Julia Roberts, yeni bir romantik komedi filmi olan “Ticket to Paradise”da başrolde oynayacak. Bu yeni film, “Ocean’s Eleven” yıldızlarını ve uzun yıllardır arkadaş olan bu ikiliyi yeniden bir araya getirecek.

Universal Pictures ve Working Title için filmi Ol Parker (“The Best Exotic Marigold Hotel”) yönetecek. Parker, büyük bir hit olan “Mamma Mia! Here We Go Again” adlı müzikal filmiyle de biliniyor. Ticket to Paradise çekimleri bu yıl başlayacak.

Oyuncular, kızlarının evlenmesini önlemek için Bali’ye giden boşanmış bir çifti canlandıracak. Clooney ve Roberts, 2016’da bir gerilim filmi olan “Money Monster”da ve Jodie Foster’ın orta dereceli eleştiriler alan ancak gişede saygın bir performans sergileyen yönetmenlik çalışması için birlikte çalıştı. Clooney kısa süre önce Netflix’in “The Midnight Sky” adlı projesinde yer aldı. Roberts, Amazon dizisi “Homecoming”de bir sezon oynadı ve daha sonra “Gaslit” dizisinde Martha Mitchell’i oynayacak ve “White Bird”de başrol oynayacak.

Parker ve Daniel Pipski’ye ait olan bir fikre dayanan senaryoyu Oscar adayı Ted Melfi (“Hidden Figures”) yazdı.

Tim Bevan ve Working Title’dan Eric Fellner, Deborah Balder Stone ve Sarah Harvey ile birlikte yapımcılık yapacak. Üretimden Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Erik Baiers ve Geliştirme Direktörü Lexi Barta, Universal adına projeyi denetleyecek.

“Ticket to Paradise” filminin çekimlerinin bu yıl içinde başlaması bekleniyor ve bu da 2022’de potansiyel çıkış tarihine işaret ediyor. Universal Pictures ve Working Title, filmin arkasındaki stüdyolar olduğundan dolayı bu filmin büyük çıkış yapacağı düşünülüyor.

Clooney, CAA ve Lichter Grossman Nichols Adler Feldman & Clark tarafından temsil edilmektedir. Roberts, CAA ve Hirsch Wallerstein Hayum Matlof + Fishman tarafından temsil edilmektedir.

Parker, UTA, Knight Hall Agency Ltd ve Management 360 tarafından temsil edilmektedir; Pipski, Jackoway Austen Tyerman Wertheimer Mandelbaum Morris Bernstein Trattner & Klein tarafından temsil edilmektedir; Melfi, UTA ve Gang, Tire, Ramer, Brown & Passman, Inc. tarafından temsil edilmektedir.

 

 

0 Shares:
Bir cevap yazın
You May Also Like