in

Ferzan Özpetek’in Yönettiği Disney+ Dizisinden İlk Fragman Yayınlandı: Le Fate Ignoranti (Cahil Periler)

Ferzan Özpetek’in yönettiği Disney+ Dizisinden İlk Fragman Yayınlandı: Le Fate Ignoranti (Cahil Periler)

Önümüzdeki dönemlerde daha fazla Star Wars ve Marvel dizisini izleyici karşısına çıkaracak olan Disney+, global pazara yönelik içerikler de hazırlamayı planlanıyor.

Burak Deniz ve Serra Yılmaz’ın da kadrosunda bulunduğu Le Fate Ignoranti (Cahil Periler), Ferzan Özpetek’in 2001 yapımı filminden uyarlandı.

Burak Deniz, Asaf karakterini canlandıracak. Burak Deniz, 8 bölüm olarak planlanan diziye 4. bölümünden itibaren katılacak.

Ferzan Özpetek tarafından yeniden çekilen dizi 8 bölümden oluşacak.

Cristina Capotondi, Eduardo Scarpetta ve Luca Argentero’nun başrolünde yer aldığı dizide kocası Massimo’nun bir araba kazasında sonucunda ölmesiyle bir homoseksüel ilişkisi olduğunu öğrenen Antonia’nın yaşadıkları anlatılıyor. İlk başta bu haberle yıkılan Antonia, zamanla kocasının sevgilisi Michele ve onun çevresindeki nevi şahsına münhasır karakterlerle hiç beklemediği, samimi bir dostluk kuruyor. Tüm bunlar, kendi kurallarını ve ön yargılarını geride bırakacak olan kadının hayatına bakış açısını değiştiriyor.

Cristiana Capotondi (Antonia), Eduardo Scarpetta (Michele) ve Luca Argentero’nun (Massimo) başrollerinde yer alacağı dizide bu oyunculara Carla Signoris, Paola Minaccioni, Ambra Angiolini, Anna Ferzetti, Edoardo Purgatori ve Filippo Scicchitano gibi isimler eşlik ediyor.

Disney+, dizinin yayın tarihi 13 Nisan olarak açıklandı.

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

Written by Umutcan Çakar

Kdz. Ereğli'de dünyaya geldim. Bursa Uludağ Üniversitesi'nde öğrenciyim. Çeşitli platformlardan haberleri, N99 aracılığıyla sizlere ulaştırıyorum. Netflix'teki favori dizilerim arasında Mindhunter ve Love, Death & Robots yer alıyor.

Bir cevap yazın

BAFTA Adayları Açıklandı: Zirvede Netflix ve HBO Max Rekabeti

Apple TV+ Dizisi Foundation’ın İkinci Sezonuna İlk Bakış