Çoğumuzun gençlik aşkı, belki hala büyük aşkı yakışıklı oyuncu Brad Pitt’in filmleri kadar aşk hayatını da takip ediyoruz tabii. Angelina Jolie’yi çok kıskandık ki mutlulukları bozuldu. Tabii en samimi iyi niyetlerimizle aralarının düzelmesini dileyerek en güzel 15 Brad Pitt filmine kısa kısa göz atalım.

Mr. and Mrs. Smith – Bay ve Bayan Smith (IMDB: 6,5/10)

Bay ve Bayan Smith, sıradan bir hayat süren evli bir çifttir. Tabii bu sıradan hayatlarının içinde sıradan olmayan bir şey vardır, kiralık katil olmaları. Ortak bir hedefte buluşuncaya kadar işlerini birbirlerinden gizlerler. Bu ortak hedef ise birbirlerini öldürmek. Beş altı yıldır evli olan çift birbirlerinin bilmedikleri yanlarını keşfederler.

Allied – Müttefik (IMDB: 7,1/10)

İkinci Dünya Savaşı sırasında istihbarat subayı olan Max Vatan ve Fransız Marianne Beausejour, Kuzey Afrika’da düşman hattında savaşırken tanışırlar ve aşık olurlar. Sonrasında ise evlenirler. Evli olmalarına rağmen birbirlerinden sakladıkları sırlar gerilimin ortaya çıkmasına sebep olur.

The Curious Case Of Benjamin Button – Benjamin Button’un Tuhaf Hikayesi (IMDB: 7,8/10)

Ölüm döşeğindeki Daisy Williams, kızından Benjamin Button’ın günlüğünü yüksek sesle okumasını ister. Sıra dışı bir hayatı vardır Benjamin’in.Savaşta oğlunu kaybeden adam, geriye işleyen bir saat yaparak bu saatle gidenlerin geri dönmelerini sağlamak ister. Fakat saat bir mucize yaratır. Ve oğlu Benjamin, seksenlerinde biri olarak doğar ve büyüdükçe gençleşir.

Inglourious Basterds – Soysuzlar Çetesi (IMDB: 8,3/10)

Fransa, Alman kuşatması altındadır ve Shosanna, ailesinin canice öldürülmesine şahit olmuştur. Bir şekilde kurtulur ve Paris’e gider. Yahudi Teğmen Raine, kendi askerlerini Naziler’e karşı örgütlemektedir ve amacına ulaşmak için türlü planlar kurmaktadır. Shosanna’nın sinemasında Shosanna, Teğmen raine ve Alman aktrisin yolları kesişir.

Fight Club – Dövüş Kulübü (IMDB: 8,8/10)

Sıradan bir sigorta memuru olan Jack, uykusuzluk hastalığı için terapi grubuna gitmektedir. Tanıştığı Tyler, onu Dövüş Kulübü ile tanıştırır. Bu kulübün ilk kuralı “Asla Dövüş Kulübü hakkında konuşma” Bu arada Tyler, Jack’in ulaşmak istediği tüm hedeflere ulaşmış biridir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like