Goree, Burton’ın ordudan arkadaşı olan Conner karakterini canlandırmaya hazırlanıyor. Romanda Conner, motorlu, yola uygun bir tekerlekli sandalyeyle sınırlı bir ampute birey olarak tanımlandı. Bu proje, 27 yaşındaki Kanadalı aktörün The 100, Legends of Tomorrow, Ballers ve Riverdale gibi TV şovlarında tekrar eden roller oynadıktan sonra başrol olarak ilk büyük TV projesini işaret ediyor.

Goree’nin yanı sıra dizinin oyuncu kadrosunda The Haunting of Bly Manor yıldızı T’Nia Miller, Charlotte Riley (A Christmas Carol), JJ Feild (Lost in Space), Adelind Horan (The Deuce) ve Alex Hernandez (Bloodshot) yer alacak. Ek olarak Miller, Riley, Feild, Horan ve Hernandez sırasıyla Cherise, Aelita, Lev, Billy Ann Baker ve Tommy Constantine rollerini oynayacak.

Yazar William Gibson’ın çok satan bilim kurgu gizem gerilim romanından uyarlanan The Peripheral, Flynne Fisher ve Burton kardeşleri etrafında toplanacak bir saatlik bir dizi olacak. Flynne, yarının Amerika’sının unutulmuş bir köşesinde parçalanmış ailesinin parçalarını bir arada tutmaya çalışan bir kadın olarak tanımlanıyor. Zeki, hırslı ve mahkumdur. Geleceği yoktur, ta ki gelecek onu arayana kadar.

Hikayede Burton, Milagros Coldiron adlı Kolombiyalı bir şirket için bir video oyunu/sanal dünyada güvenli bir şekilde çalışan bir ABD Deniz Piyadeleri’nin seçkin Haptic Recon gücünün kıdemli bir üyesidir. Burton bir göreve çağrıldığında, Flynne pozisyonunu alır ve korkunç bir cinayete tanık olur, ancak olayın gerçek mi yoksa çarpık bir sanal oyunun parçası mı olduğundan emin değildir.

The Peripheral, usta hikaye anlatıcısı William Gibson’ın insanlığın kaderine ve ötesinde ne olduğuna dair göz kamaştırıcı bir bakış açısı sunuyor. Dizi, Flynne Fisher rolündeki Chloë Grace Moretz (Kick-Ass)  ve Burton rolündeki Jack Reynor (Midsommar) tarafından yönetilecek.

Dizinin uyarlaması, baş yapımcı ve dizi sorumlusu olarak görev yapacak olan Scott B. Smith tarafından yazılmıştır. Westworld yaratıcıları Jonathan Nolan ve Lisa Joy, Steven Hoban ve Kilter Films’den Athena Wickham ile birlikte projenin yönetici yapımcılığını üstlenecekler. Vincenzo Natali, yönetmenliğin yanı sıra yönetici yapımcılığına da hazırlanıyor.

0 Shares:
Bir cevap yazın
You May Also Like