Red One, kafamızdaki tatille ilgili birçok klişeyi değiştirecek.

Yapımcı Hiram Garcia’nın dediğine göre, Dwayne Johnson’ın yeni Noel filmi Galaksinin Koruyucuları tarzında bir şenlik havası getirecek.

Johnson’s Seven Bucks Yapım şirketinin başkanı olan Garcia Collider’ın söylediğine göre, yapımı Amazon Stüdyolarında süren, kıpır kıpır bir ekip ve Jumanji’nin yönetmeni Jake Kasdan tarafından yönetilen Red One filmi muazzam bir Noel filmi olacak.

Red One filminin konusu hakkında detaylar açığa kavuşmamış olmasına rağmen Garcia, festival filmleri türünün gerçek bir devrim yaşayacağını söyledi.

Amazon Studios tarafından henüz resmi vizyon tarihi açıklanmadı fakat yapımcı Hiram Garcia, bu büyük bütçeli Noel temalı film için kendinden emin gözüküyor. Garcia, planlarının filmi 2023’te yayınlamak olduğunu ifade etti.

“Şunu söyleyebilirim ki bu film gerçek bir Noel filmi olacak. Hep bir Noel filmi yapmak istemiştik ama klasik bir Noel filminin ötesinde bir şeyler istemiştik.”

“Dwayne Johnson ile uyuşan bir ton yakalamaya çalışıyorduk ve sonunda böyle bir şey bulduk fakat bu sefer de daha çok Hobbs & Shaw ve Galaksinin Koruyucuları gibi bir tonda ve havada oldu çünkü tüm bildiklerimizi birer mecaza dönüşterecek çılgın mitolojik unsurlara ve ayrıyeten de aksiyona ve seyahate de doyacaksınız.”

Garcia’nın da dediği gibi Red One festival mitolojisi hakkında tüm bildiklerimizi tersine çeviren hararetli ve heyecanlı bir Noel filmi olacak.

“Bu proje hakkında sevdiğimiz şeylerden birisi de daha önce bu filmdeki ton ve uyum ikilisi gibisini görmememiz. Ve bu da daha önce yapılmamış bir şey yapııyor olduğumuz için heyecanlı hissettiriyor.”

Bir yanıt yazın
You May Also Like