in

Disney+’ın National Treasure Dizisine Beş Yeni Yüz Ekleniyor

Disney+, geçen yıl National Treasure macerasının yeniden başlatılması üzerine çalışmalara başladığını duyurmuştu. Lisette Alexis, dizinin ana kahramanı Jess olarak açıklanmıştı. Dizinin kadrosuna eklenen beş yeni isim var: Lyndon Smith (Parenthood), Zuri Reed (Flatbush Misdemeanors), Jake Austin Walker (Stargirl), Antonio Cipriano (The Sex Lives of College Girls) ve Jordan Rodrigues (Lady Bird). Dizinin yapımcılığını Jerry Bruckheimer, yönetmenliğini ise Jon Turteltaub üstleniyor. Yazarları olarak Marianna Wibberley ve Cormac Wibberley ikilisi karşımıza çıkıyor.

2004 yılında Nicholas Cage, Diane Kruger ve Sean Bean gibi isimleri bir araya getirerek dönemin popüler filmlerinden biri haline gelen National Treasure’ı, 2007 yılında çıkan National Treasure: Book of Secrets filmi takip etmişti. Disney+ ile yeniden izleyici karşısında çıkmaya hazırlanan National Treasure dizisi ise, ailesiyle ilgili bilinmeyen cevapları gün yüzüne çıkarmak ve kayıp bir Pan-American hazinesini kurtarmak için yolculuğa çıkan ve gizem çözme konusunda oldukça başarılı olan 20 yaşındaki hayalperest Jess’in serüvenini ele alacak.

Kadroya yeni dahil olan yüzlere gelince, Deadline bu yeni yüzlerin dizide kim olarak karşımıza çıkacağı ile ilgili bazı ayrıntılar paylaştı. Teknoloji konusunda yetenekli ve sosyal medya kişiliği oldukça aktif olan Reed, Jess’in en iyi arkadaşı Tasha’yı oynuyor. Smith, FBI kariyerini sonlandıracak talihsiz bir hata yapan Ross’u canlandırıyor. Rodrigues, çocukluğundan beri Jess’e aşık olan Ethan’ı oynuyor. Cipriano’yu, Tasha’ya aşık olan, komplo takıntılı ve kendini beğenmiş Owen rolünde; Walker’ı ise, bu macerayı kaybettiği babasının geçmişini onurlandırmanın bir yolu olarak gören müzisyen Liam rolünde izleyeceğiz.

Disney+, on bölüm olarak planlanan dizi için henüz net bir yayın tarihi vermedi.

Written by Arda Ilgaz

Bir cevap yazın

Ricky Gervais’in Kaleminden “After Life” 3. Sezonuyla Final Yapıyor

Netflix’in Yeni Bilimkurgu Dizisi: “Chosen” 27 Ocak’ta Yayınlanıyor