Disney+, 2 Şubat’ta izleyici karşısına çıkacak Pam & Tommy dizisinden yeni bir fragman yayınladı. Yaklaşık iki dakikalık klipte, seks kasetlerinin sızdırılması stresi altında Pamela Anderson olarak Lily James’e ve Tommy Lee olarak Sebastian Stan’e bir kez daha göz atıyoruz. Ayrıca kaseti çalan (Seth Rogen) ve porno yapımcısı Miltie Amca’nın (Nick Offerman) da karakterlerini yakından görme fırsatı yakalıyoruz.

Pam & Tommy, Pamela Anderson ve Tommy Lee’nin gerçek hikâyesini merkezine alıyor. O dönem bir müteahhit tarafından çiftin evinden çalınan uygunsuz video, 1997’de internet gündeminin merkezine yerleşmişti. Merakla beklenen dizinin kadrosunda ayrıca Taylor Schilling, Fred Hechinger, Andrew Dice Klay ve Pepi Sonuga gibi isimler de yer alıyor. Yönetmenliğini I, Tonya, Lars and the Real Girl ve son olarak Cruella filminin yönetmeni Craig Gillespie’nin üstlendiği filmin yapımcılığını ise Seth Rogen ve Evan Goldberg ikilisi yapacak.

Porter ile yaptığı bir röportajda Lily James, Pamela Anderson’a olan duygusal ve fiziksel dönüşümünden bahsetti: “Hiç bu kadar sıkı çalışmamıştım. Pamela’nın yazdığı kitapları okudum, şiirlerini okudum, tüm röportajlarını takip ettim. Ve sonra, elbette, fiziksel dönüşüm oldu. İnanılmaz ekibimiz yavaş yavaş Pamela’ya benzediğim ama aynı zamanda hareket edebileceğimi hissettiğim bir denge buldu. Daha önce kendimden çok farklı göründüğüm hiçbir şey yapmadım. Ve gerçekten bu şekilde devam etmek istiyorum çünkü bunda çok özgürleştirici bir şey olduğunu hissettim. Ondan gelen bir cesaret var. Kaybolmaktan gelen bir cesaret.”

Bir yanıt yazın
You May Also Like