in

Disney+, Brezilya Dizisi Insanity’yi Yayınladı

Psikolojik gerilim dizisi Insanity, Disney+’ta yayınlandı. Sekiz bölümlük dizi, bir aile trajedisinden sonra gizemli bir psikiyatri kliniğine yatırılan adli tıp dedektifi Paula’nın hikâyesini takip ediyor.  Hastaneye kaldırılmasının gerçek nedenini araştırarak korkunç bir komployu ortaya çıkaran Paula, kendini oradan kurtarmanın yollarını arayacaktır.

Dizinin başrollerinde Carol Castro, Rafaela Mandelli, Bella Camero, Eucir de Souza, Rafael Losso ve Samuel de Assis yer alırken: geniş kadroda Ravel Cabral, Thomas Aquino, Lorinelson Vladimir, Fabio Marcoff, Fernando Seixas, Leonardo Goulart, Rosana Stavis, Luthero Almeida, Pedro Inoue gibi isimler yer alıyor.

Lucas Vivo’nun orijinal fikrine dayanan dizinin senaryosunda Vivo’ya eşlik eden isimler. Marcelo Slavich, Walter Slavich, Flor Canosa, García Lagos. Yönetmenlik koltuğunda Gustavo Bonafé’nin oturduğu filmin yapımcılığını Intro Pictures üstleniyor.

Written by Arda Ilgaz

22 yaşında, izmirli. bilkent üniversitesi'nde okuyor. trendlere, sinemaya ve spora tutkulu bir mühendis. paul thomas anderson hayranı. dijital platformlar için heyecanlı ama sinema salonlarının önemini kaybetmesinden korkuyor.

Bir cevap yazın

Kid Cosmic Dizisinin 3. Sezonu Netflix’te Yayınlanıyor

Coen Kardeşler İmzalı True Grit, Netflix’te Yayında