Chris Pratt, yeni başlayacak olan komedi filmi “The Black Belt”in yapımcılığını üstelenecek ve başrolde oynayacak.

Film, karate konusunda uzmanlık arayışındaki utangaç, alçakgönüllü genç bir çocuk ve ona yol boyunca rehberlik eden alışılmışın dışında amcasını konu alıyor.

Pratt filmi, yapım ortağı Jon Schumacher, Monarch Media ve Steve Barnett ve Alan Powell ile birlikte Indivisible Productions aracılığıyla yapacak. Monarch’ın müdürü Vicky Patel baş yapımcı olacak. Randall Green ise senaryoyu yazdı. UTA Bağımsız Film Grubu, filmin satış ve dağıtımından sorumlu olacak.

Pratt, Disney-Marvel’in “Galaksinin Koruyucuları” filmlerinde Star-Lord/Peter Quill olarak ve “Jurassic World” filmlerinde Owen Grady karakterini oynadıktan sonra dünya çapında bir yıldız oldu. Pratt, televizyon ve dijital teknolojiler dahil tüm platformlarda hikayeler anlatmak için Indivisible Productions’ı kurdu.

Indivisible, Universal Pictures ile ilk anlaşmasını yapmıştı. Şirketler, Pratt ve Wu Jing’in (“Wolf Warriors”), Universal Pictures’ın Vietnam yapımı aksiyon komedisine dayanan “Saigon Bodyguards” yeniden yapımında başrol oynayacaklarını duyurdu.

TV listesinde ise Jack Carr’ın en çok satan romanından uyarlanan “The Terminal List” bulunuyor. Pratt baş yapımcı olarak yer alacak ve başrolde oynayacak. Diziyi Antoine Fuqua yönetecek ve yönetici yapımcılığını üstlenecek. Dizi, Amazon Studios ve Civic Center Media’nın MRC Television ile birlikte ortak yapımıdır.

Senaryodan sorumlu kişi olan Green, Noah Centineo ve Laura Marano’nun rol aldığı Netflix filmi “The Perfect Date”i yazmıştı ve yine Netflix için Christopher McDougall’ın “Running with Sherman” romanını uyarladı. Warner Brothers’ın yakında çıkacak olan “Space Jam: A New Legacy” için çalıştı. Daha önce de Showtime dizisi “Billions”ı yazdı. Green, UTA, Brillstein Entertainment Partners ve Hansen, Jacobson’daki avukatlar tarafından temsil edilmekte.

Barnett, Powell ve Patel, Monarch Media aracılığıyla, orijinal country müziği ile bir müzikal uzun metrajlı film yapmak için country müzik ikilisi Florida Georgia Line ile duyurulan işbirliği dahil olmak üzere çeşitli projelere sahipler. Ayrıca, Güney Koreli film yapımcısı Byung-gil Jung’un yönetmenliğini yaptığı askeri gerilim filmi “Havoc” ve mahkum olan bir İngiliz askerinin 2. Dünya Savaşı biyografisine dayanan müzikal “Do the Birds Still Sing in Hell?” de projeleri arasında yer alıyor.

 

0 Shares:
Bir cevap yazın
You May Also Like