1. Ana
  2. Sinema Gündemi
  3. Jon Bon Jovi: ‘Kardashian Ailesine 60 Saniyemi Bile Ayırmam’

Jon Bon Jovi: ‘Kardashian Ailesine 60 Saniyemi Bile Ayırmam’

Kim Kardashian ve ailesinden nefret eden ünlüler arasında Chloe Grace Moretz, Prince, Reese Witherspoon gibi isimler yer alıyordu ancak onlara bir yenisi eklendi; Jon Bon Jovi! 80’lerin rock efsanelerinden olan Jon Bon Jovi, Kardashian ailesinden pek haz etmeyenlerden.

Bon Jovi, The Sunday Project’e verdiği röportajda Kim Kardashian, Kardashian ailesi ve gündüz kuşağındaki Ev Kadınları programları hakkında konuştu. Kim, 2007 yılında sevgilisi Ray J ile özel görüntülerinin internete sızmasıyla bir anda şöhreti yakalamıştı ve Bon Jovi de buna gönderme yaptı.

“Bence dehşet verici bir dünyada yaşıyoruz ve size şunu söyleyebilirim ki Bilmem ne Bilmem ne Ev Kadınları ve Kardashian’ların programlarına hayatımdan 60 saniyeyi vermem.”

“Otobiyografisinde ne olacak? ‘Ben bir porno yaptım ve sanırım bu sayede de ünlü oldum.’ Hadi oradan, üzgünüm ama bunu geçeceğim.”

It’s My Life, Runaway, Livin’ on a Prayer gibi birçok hit parçaya sahip olan efsanevi sanatçı, Kardashian ailesinin üyelerinin isimlerini bile bilmediğini de ekledi.

“İsimlerini bilmiyorum. Şovlarını 60 saniye bile izlemedim, bana göre değil. Ünlü olmak istiyorsan git bir kitap yaz, resim çiz, oyunculuk yap, ders çalış, şarkı söyle, sanatçı ol. Şöhret, iyi şarkı yazmanın bir yan ürünüdür.”

Bon Jovi’nin If I Wasn’t a Rock Star isimli bir reality şovunun hazırlandığının ancak hiç yayınlanmadığını düşünürsek, herhalde reality şov işlerinden ne kadar nefret ettiğini de tahmin edebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>