Uzun süredir Netflix Black Mirror dizisi hakkında renk vermememişti. Netflix’te en son yeni bir Black Mirror yapımı aldığımızdan bu yana üç yıldan fazla zaman geçti. Altıncı sezon ve haklar konusunda iş artık bir çıkmaza girdi. Ancak gösteri altıncı sezon için geri dönüyor. Şimdi ise ilk oyuncu kadrosunu buldu. İşte Black Mirror 6. sezon hakkında bilmeniz gereken her şeyin özeti bu yazıda…

Netflix’in antoloji serisi hala sınıfının en iyisi ve bu, Twilight Zone’u yeniden başlatan CBS All Access (şimdi Paramount +) ve Hulu’nun Into the Dark ile olan girişimi gibi antoloji formatına yığılmış birden fazla platforma rağmen.

Dizi, Netflix sonunda onu almadan ve şimdiye kadar üç ek sezon ve etkileşimli bir özel üretmeden önce ilk iki sezonu için Kanal 4’te hayatına başladı. Gösteri, şu anda yalnızca Brokes & Bones afişleri altında Netflix ile çalışan Charlie Brooker ve Annabel Jones’tan geliyor.

Dizinin en son sezonu olan 5. sezon üç bölümden oluşuyor ve 5 Haziran 2019’da Netflix’te yayınlandı.

Black Mirror’ın 6. sezon için yenilenmesi neden bu kadar uzun sürdü?

Serinin geleceği, IP sahibi Endemol Shine Group ile yaşanan anlaşmazlıklar nedeniyle buz tuttu.

Annabel Jones ve Charlie Brooker’ın kendi yeni şirketlerini kurmak için Endemol Shine Group’tan ayrıldığı (Netflix’in finansal desteği ve Netflix ile genel bir üretim anlaşması ile) ve Black Mirror’da her şeyin çok sessiz olduğu haberi üzerine bu anlaşmazlıklar görünüşte doruğa çıktı. dan beri.

Temmuz 2020’de Netflix, Brooker ve Jones ile Broke and Bones adlı yeni şirkette kontrol hissesi alarak “dönüm noktası niteliğinde bir anlaşma” yaptı. Anlaşmalarından bu yana, interaktif dizi Cat Burglar ve Attack of the Hollywood Cliches…

Bir yanıt yazın
You May Also Like