Netflix’in 13 Aralık 2018’de yayınladığı ve yayınlandığı haftada 45 milyondan fazla izlenme sayısı ile rekor kırmayı başaran Bird Box tüm dünyada oldukça büyük bir başarı yakaladı. Filmin beklenenin oldukça üstünde olması nedeniyle sinemaseverler filmin ikinci bölümünün geleceği yönünde haberler bekliyor. People dergisi ile filmin başrolü Sandra Bullock’un röportajında filmin yakın zamanda ikinci bölümünün çıkıp çıkmayacağı hakkında soru sorulması filmin yönetmeni Susanne Bier’in de dikkatini çekmiş.

Birinci filmi zaten daha yeni bitirdik! Bu komik. İnsanların devam filmini sordukları şeyleri okuyorum ve şöyle oluyorum, ‘Hey, hey, hey! Daha ilk filmi yeni tamamladık!’ Bu yüzden, şimdilik ilk filmi izleyip keyfinize bakın.

Filmde bir kadın ve çocuklarının hayatta kalmak için gözlerini bağlayarak güvenli bölgeye doğru yapacakları yolculuk işleniyor. Milyonları intihara sürükleyen bir salgının yayılması ile hayatta kalmayı başaran Malorie ve çocukları, artık daha güvenli bir bölgeye doğru gitmek zorundadır. Josh Malerman’ın aynı isimli romanından sinemaya uyarlana filmde Sandra Bullock, Trevante Rhodes, Sarah Paulson gibi isimlerin yer alırken, filmin yönetmen koltuğunda ise Susanne Bier oturuyor.

1 Shares:
Bir cevap yazın
You May Also Like