Glee, 9-1-1, Feud ve American Horror Story gibi dizilerin yapımcısı olan Ryan Murphy’e yalnız dizilerinin hayranları değil, American Horror Story: Cult’da yer alan Billie Lourd da minnet duyuyor. Lourd, Star Wars’un Prenses Leia’sı Carrie Fisher’in kızı. Lourd, annesinin ölümünden kısa bir süre sona American Horror Story’nin Cult sezonu için kadroya alındı.

Ryan’a ne kadar teşekkür etsem az. Gerçekten, bir nevi hayatımı kurtardı. Ryan bana Cult’ta yer almamı teklif ettiğinde, annem öleli yalnızca birkaç hafta olmuştu ve tüm duygularımı karaktere geçirmeme yardımcı oldu. 

Carrie, Aralık 2016’da kalp krizi nedeniyle hayatını kaybetmişti. Lourd’un büyükannesi Debbie Reynolds ise ertesi gün felç nedeniyle hayatını kaybetti.

Dizideki karakterim Winter için ağlamak, kendim için ağlamaya da yardımcı oldu. Bu gerçekten iyileştirici ve katarsise yol açan harika bir yoldu. Günde 14 saati ağlayarak geçiriyorduk. Bazen eve gidiyordum ve hiçbir sebep olmaksızın arabamda ağlıyordum. Mührü kırdıktan sonra duramıyorsun.
0 Shares:
Bir cevap yazın
You May Also Like