Netflix’in en çok sevilen dizisi olarak gösterilen Stranger Thingsfinale adım adım yaklaşıyor. Pandemiden dolayı uzun süre ara verilen dizi, bu sene iki part olarak izleyicinin karşısına çıkmıştı. Birinci kısım henüz yayındayken, ikinci kısım 1 Temmuz’dan itibaren izlenebilecek.

Stranger Things 4. Sezon 2. Kısım ile sezon finali yapmış olacak. İzleyiciler ise fragmandan bile bir hayli fazla etkilendi. Çoğu kullanıcı bu imana kadar yapılmış en iyi fragman olduğunu iddia etti.

Sezon finali için bu teaser’ı alev makineleri, gitarlar, canavarlar ve patlamalar dolduruyor.

Yani Stranger Things 4. sezonu yine dopdolu olduğunu ikinci kısım fragmanıyla ada gösteriyor. 

4. sezon bölüm 2’nin yeni fragmanı ve tabii ki bu Kate Bush’un Run Up That Hill’i vurduğu patlamanın bir yankısını içeriyor. Millie Bobbie Brown’ın Onbir’i savaşa geri dönmeye hazırlanırken Matthew Modine’in bilim adamını “Hawkins düşecek” diye uyarıyor. “Hazır değilsin.” Ancak nasıl sonuçlandığını görmeye hazırsanız,  2. Bölüm 1 Temmuz Cuma günü yayınlanacak.

Bu bölüm sadece iki bölüm içeriyor, ancak ilki 80 dakika uzunluğunda ve final iki saatten fazla, çünkü görünüşe göre “bölümler” kelimesi artık anlamsız. Bununla birlikte, gelecekte bir noktada 5. sezonla doruğa çıkacağı için bu, hit serinin sonu olmayacak.

Stranger Things 4. Sezon 2. Kısım beklenmedik bir şekilde 1985 Kate Bush şarkısı Running Up That Hill için büyük bir hit aldı. Fragman, makineli tüfekler ve alev püskürtücüler, kıyamet sonrası bir Winnebago ve çete bir kez daha canavarca düşman Vecna ile karşı karşıya kalırken bir tür destansı gitar savaşı görüntüleri üzerine şarkının yoğun bir versiyonuyla seslendirildi.

Bir yanıt yazın
You May Also Like