Apple TV+, The Morning Show’un üçüncü sezonunu onayladı. Deadline‘ın haberine göre üçüncü sezonda büyük bir zaman sıçraması yaşanacak. The Morning Show’un ilk sezonu Kasım 2019’da, ikincisi sezonu ise Eylül 2021’de yayınlanmıştı. Pandemi sürecinde üçüncü sezon için verilen zorunlu aradan sonra yeni sezon nihayet ekranlarımızda yerini alacak ve üçüncü sezon için 2022’nin son aylarına doğru nihayet geri sayım yapmaya başlayacağız.

Yeni sezondan neler beklemeliyiz?

İlk sezon #MeToo hareketine dikkat çeken The Morning Show, ikinci sezonunda ise içinde bulunduğumuz COVID-19 sürecine odaklanarak dünya gündemini ele almıştı. The Morning Show’un bu sezonda hangi konuyu ele alacağı ise merak konusu. Büyük bir zaman sıçraması olacağını zaten Deadline’ın haberinden bilsek de, bunun ne çapta olacağını kestirebilmek zor. Hatta, bu zaman sıçramasının ileriye mi yoksa geriye mi dönük olacağı bile bir çok şey değiştirebilir ama ne olursa olsun, fütüristik ya da nostaljik bir The Morning Show sezonu, birçok izleyiciyi daha şimdiden heyecanlandırmaya yetecektir.

The Morning Show’un üçüncü sezonu için önceki sezonların kilit oyuncularını beklemek isabetli olacaktır. Jennifer Aniston, Reese Witherspoon ya da Billy Crudup… Ama kim bilir? İkinci sezonda, ilk sezondaki favori karakterlerimizden sadece bazılarını sezonun ilerleyen bölümlerinde küçük anlarda görebilmiştik, bu nedenle sevdiğimiz yüzleri üçüncü sezonda görme konusunda çok beklentiye girmemek faydalı olacaktır.

Üçüncü sezonda muhtemelen görmeyeceğimiz büyük bir isim var: Steve Carell. Spoiler alert! Bunun nedeni tabii ki hatırladığımız gibi, hayat verdiği Mitch karakterinin ikinci sezonda araba kazasında ölmesi. Belki Mitch’i zaman zaman geçmişe yapılan dönüşlerle görebiliriz ancak onun ölümüne şahit olduktan sonra bunu sadece umut edebiliriz.

Bir cevap yazın
You May Also Like