Apple TV+, Nicole Kidman’ın başrolünde yer alacağı kara komedi türündeki yeni antoloji dizisi Roar’dan ilk görselleri paylaştı! Cynthia Erivo, Merritt Wever, Alison Brie, Issa Rae, Betty Gilpin, Meera Syal, Fivel Stewart ve Kara Hayward’ın kadrosunda olduğu dizi, 15 Nisan’da izleyicilerle buluşacak.

Liz Flahive ve Carly Mensch ikilisi tarafından yaratılan ve Cecelia Ahern’in kısa öykülerinden oluşan kitaptan uyarlanan Roar, toplamda sekiz bölümden oluşacak. Ayrıca dizi, Apple TV+’ın GLOW’un arkasında iklili Mensch ve Flahive ile yaptığı anlaşmanın ilk ürünü olma niteliğini taşıyor.

Nicole Kidman, Blossom Films aracılığıyla Per Saari ile birlikte yürütücü yapımcılık yapacak. Bruna Papandrea, Steve Hutensky ve Allie Goss da, Made Up Stories adına yürütücü yapımcılık yapacak isimler arasında yer alıyor. Ayrıca dizinin yaratıcı ikilisi Flahive ve Mensch, baş yapımcılık görevini de üstlenecek. Son olarak Film Independent Spirit, GLAAD ve NAACP Image ödüllerine aday gösterilen antoloji dizisi Little America sonrası Apple TV, bu türdeki diziler üstüne yoğunlaşmaya devam edecek gibi görünüyor.

Bir cevap yazın
You May Also Like