Anne Hathaway yeni filmi ile 2019’da izleyicilerle buluşacak. Steven Knight’ın yönetmen koltuğuna oturduğu filmde Yıldızlararası filminde beraber oynayan Oscar ödüllü Hathaway’in yanı sıra Matthew McConaughey yer alıyor. Pazartesi günü Jimmy Kimmel Live! talk showuna katılan 36 yaşındaki güzel oyuncu, yeni filmleri Serenity’nin neden izlenmesi gerektiği konusunda Instagram hesabında bir yazı paylaştı.

Matthew ve ben filmimiz Serenity’nin kolayca kısa bir açıklamaya sığdırılabilecek bir film olmadığını öğreniyoruz. Böyle filmleri gerçekten seviyorum ama bu konuda azınlık tarafındayım. Bu filmi izlemeniz için birkaç sebep:

Serenity’nin Steven Knight’ın parlak zekasından çıkmış heyecan verici, hırslı, şiddetli, manevi, erotik, suçlu, karanlık, lanetli, çelişkili, çıldırtıcı, bereketli bir film olduğunu düşünüyorum.

İzleyiciden çok fazla şey istiyor. Film, izlendikten biraz analiz ve tartışma gerektiriyor. İyi anlamda. Serenity, standart olmayan şeylere ilgisi olan yetişkinler için seksi, gerçeküstü, modern bir suç üstüne yapılmış bir film. Eğer size hitap ediyor gibi geldiyse, bize zamanınızı ve dikkatinizi vereceğinizi umuyoruz.

Dinlediğiniz için teşekkür ederim.

25 Ocak’ta vizyona girecek olan filmde Baker Dill isimli bir kaptan, balıkçı teknesinde çalışmaktadır. Sıradan bir hayata sahip olan Baker, eski karısı Karen’ın ondan ona şiddet uygulayan yeni kocasından kendisini ve oğullarını kurtarmasını istemesiyle bambaşka bir hal alır. Karen, Baker’dan yeni kocasını balık avı bahanesiyle denize götürüp köpek balıklarına yem etmesini ister.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like