Amazon Prime’da yayınlanan “The Boys” dizinin yan bir projesi olan dizi yaklaşıyor. Şimdilerde son olarak, Lizze Broadway ve Jaz Sinclair projenin kadrosuna katıldı.

Yan dizi projesinin ilk olarak Eylül ayında geliştirilmekte olduğu duyuruldu. Amerika’nın yalnızca genç yetişkin süper kahramanlar için tek kolejinde (Vought International tarafından yönetilen) geçen isimsiz dizi, rekabetçi Supes’ların hayatlarını fiziksel, cinsel ve ahlaki olarak ortaya koyan bir dizi olarak tanımlanıyor.

Lizze Broadway, genç bir süper kahraman olan Emma rolünü oynayacak. Geçmişteki TV çalışmaları arasında “The Rookie”, “Bones”, “Southland”, “Splitting Up Together” ve “Here and Now” yer alıyor. Broadway, Coast To Coast Talent Group ve Industry Entertainment tarafından temsil edilmektedir.

Jaz Sinclair, genç süper kahramanlardan biri olan Marie’yi oynayacak. En son Netflix’te “Chilling Adventures of Sabrina” da rol aldı. Bundan önceki çalışmaları arasında “Rizzoli & Isles”, “Easy” ve “The Vampire Diaries” yer alıyor.  Sinclair, UTA ve Creative Partners Group tarafından temsil edilmektedir.

“The Boys” gibi, yan dizi de Sony Pictures Television ve Amazon Studios tarafından üretilecek. Craig Rosenberg, Sony ile yaptığı genel anlaşma kapsamında gösteri sorumlusu ve yönetici yapımcı olarak görev yapacak.

The Boys geliştirici / yönetici yapımcı Eric Kripke ve Point Gray Pictures’dan Seth Rogen, Evan Goldberg ve James Weaver; Original Film’den Neal H. Moritz ve Pavun Shetty; Ken Levin, Jason Netter, Garth Ennis ve Darick Robertson da yönetici yapımcı olarak yer alıyor. Sarah Carbiener, Erica Rosbe, Aisha Porter-Christie, Judalina Neira, Zak Schwartz ortak yapımcılar olarak görev yapıyor. Yan dizi, Point Grey Pictures, Kripke Enterprises ve Original Film ile birlikte Sony Pictures Television Studios ve Amazon Studios tarafından üretiliyor.

“The Boys”, ikinci sezonun prömiyeri yapılmadan önce üçüncü sezon yenilemesiyle birlikte Amazon için bir hit oldu . Amazon’a göre, ikinci sezon şimdiye kadar bir Amazon orijinal dizisinin en çok izlenen küresel lansmanına sahipti.

Ennis ve Robertson’un çok satan çizgi romanından uyarlanan The Boys, ünlüler kadar popüler, politikacılar kadar nüfuzlu ve tanrılar kadar saygı duyulan süper kahramanlar, süper güçlerini iyilik için kullanmak yerine onları kötüye kullandığında ne olacağını eğlenceli bir şekilde ele alıyor.

Bir yanıt yazın
You May Also Like