Akıl almaz ikinci sezon finaliyle geride bıraktığımız ödül sezonuna damgasını vuran The Boys, 3 Haziran 2022’de Amazon Prime Video üzerinden kaldığı yerden devam edecek. Daha da güzeli ise öncesinde bir yan dizi izleyecek olmamız!

Amazon, The Boys: Diabolical ismiyle izleyiciyle buluşacak animasyon dizisinin 4 Mart’ta yayınlanacağını duyurdu. Yaklaşık 15 dakikalık sekiz bölümden oluşacak dizinin arkasında Awkwafina, Garth Ennis, Eliot Glazer, Ilana Glazer, Evan Goldberg, Seth Rogen, Simon Racioppa, Justin Roiland, Ben Bayouth, Andy Samberg ve Aisha Tyler gibi isimler yer alıyor.

The Boys: Diabolical, bazı sevilen karakterlerin hikâyelerini detaylı bir şekilde ele alarak izleyicileri yeni sezona hazırlayacak. Peki yeni sezonda bizleri neler mi bekliyor?

Yeni yüzler, yeni suçlar

Herkesin bildiği üzere Supernatural’ın yıldızı Jensen Ackles, yeni sezonda İkinci Dünya Savaşı’nda savaşan ve ilk süper ünlü olan ve Amerikan kültürünün temel taşı haline gelen “orijinal süper kahraman” Soldier Boy rolünü üstlenecek. Kendisi, Supernatural sonrası stresli dönemi The Boys evreninde geçirmek için oldukça heyecanlı görünüyor.

Ayrıca The Walking Dead ve Supernatural dizileriyle gönüllerde taht kuran Jeffrey Dean Morgan’ın kadroya katılabileceğine dair iddialar da var ve dizinin yaratıcısı Eric Kripke, olası bir rol için Morgan ile temasta olduklarını açıklamıştı: “Henüz bir anlaşma olduğunu düşünmüyorum, ancak bazı şeyler ortada ve ikimiz de bunun hakkında konuşuyoruz.”

Üçüncü sezonda Crimson Countess rolünün sahibi ise The Walking Dead oyuncularından Laurie Holden. Öte yandan, Dexter ve Sleepy Hollow ile tanıdığımız Katia Winter da yeni sezona katılan  isimler arasında yer alıyor. Winter, Rus mafyası Little Nina rolünde dizide yer alacak. Çizgi romanlarda Vought ile çalışan Little Nina, Compound-V formüllerinin daha az güçlü bir versiyonunu kullanmasıyla öne çıkıyordu. Ayrıca üçüncü sezondaki yeni yüzler arasında Gunpowder rolünde Dexter’dan Sean Patrick Flanery, Blue Hawk rolünde Nick Wechsler ve Supersonic rolünde ise Miles Gaston Villanueva yer alıyor.

Bir yanıt yazın
You May Also Like