Stana Katic’in Cuma günü Amazon Prime dizisinin üçüncü sezonuyla son bulacağını açıklamasıyla birlikte Absentia sona yaklaşıyor.

Gerilim drama dizisinin yapımcılığını üstelenen ve başrol karakteri olan Emily Byrne rolünü üstlenen Katic, oyuncu kadrosuna ve ekibine saygılarını sunarak dizide geçirdiği zamanın değerine değindi ve hayranlarını Twitter ve Instagram’daki paylaşımlarıyla onurlandırdı.

Kanadalı bir aktris olan ve en çok bilinen rolü Castle dizisinde oynadığı Detektif Kate Beckett olan Katic, “Ocak 2017’de bana bir TV dizisi çekmek için Bulgaristan’da 3 yıl geçirmeye hazır olup olmadığımı sorduklarında, neyin peşinde olduğuma dair hiçbir fikrim yoktu. Hayatımı oluşturacak ve zenginleştirecek yaratıcı ortaklıkları ve arkadaşlıkları asla hayal edemezdim” diye yazdı. “Üç sezon güzel, karmaşık ve harika bir şekilde tatmin edici bir yolculuk için mükemmel bir deneyim oldu. Başkahramanı kurban olmanın ötesine taşıyarak kendi geleceğinin güçlendirilmiş mimarı olmasını sağladık. Bu yolculuk umarım ki geçirdiğimiz bu zorlu günlerden sonra hepimizin yaşayabileceği bir yolculuk olur. ”

Dizi, 19 Haziran 2018’de dizi ikinci sezon için yenilenmişti. 17 Temmuz 2020’de prömiyeri yapılan Absentia 3. sezonunda Katic’in canlandırdığı Emily’nin, Flynn’in olası annesi olmak için çok çalıştığı görülüyor. Bir dizi ölümcül olayın ardından Emily, eski kocası Özel Ajan Nick Durand’ı (Patrick Heusinger) kurtarmak için zamana karşı yarışmalıdır, ancak bu süreçte daha büyük bir komplonun ortaya çıktığını fark etmeye başlar.

Katic, aşağıda yer alan sosyal medya paylaşımlarında, kendisi ve Absentia ekibinin geri kalanının dördüncü sezon fikrini düşündüklerini paylaştı, ancak “ABSENTIA her zaman sadece 3 sezon olarak planlanmıştı. Ve bu gezegendeki herhangi bir kişi için, özellikle de Emily ve sevdikleri için daha iyi bir son düşünemezdim. ”

Absentia’nın oyuncu kadrosunda ayrıca Jack Byrne rolünde Neil Jackson, Julianne Gunnarsen rolünde Natasha Little, Warren Byrne rolünde Paul Freeman, Flynn Durand rolünde Patrick McAuley ve Derek Crown rolünde Christopher Colquhoun yer aldı. Absentia, Sony Pictures Television’ın Gemstone Stüdyoları ile birlikte Bizu Productions tarafından üretildi.

 

0 Shares:
Bir cevap yazın
You May Also Like