Yıldızlarla dolu drama dizisi Nine Perfect Strangers, Amazon Prime Video’da yayınlanacak.

Nicole Kidman, Melissa McCarthy, Michael Shannon ve Luke Evans gibi büyük isimlerin yer aldığı mini dizi, Amazon Prime Video üzerinden izlenebilecek.

Çıkış tarihi henüz onaylanmadı, ancak “bu yılın ilerleyen dönemlerinde” geleceği söylendi.

‘Nine Perfect Strangers’ kadrosunda Regina Hall, The Good Place’den Manny Jacinto, Bobby Cannavale, Grace Van Patten, Tiffany Boone ve Melvin Gregg gibi Hollywood oyuncularının yanı sıra Avustralyalı oyuncular Asher Keddie ve Samara Weaving de yer alıyor.

Nine Perfect Strangers, dokuz müşteriyi kendi krallığında karşılayan Masha (Kidman) adlı bir kadın tarafından işletilen bir sağlıklı yaşam tesisinde geçiyor. Her biri stresli yaşamlarından dolayı yük altındadır ve 10 günlük bir süreçte bir miktar şifa bulmayı umarlar.

Popüler yazar Liane Moriarty’nin (Big Little Lies) kitabından uyarlanan dizi, John Henry Butterworth ve üretken TV yazarı ve yapımcısı David E. Kelley tarafından ortaklaşa yaratıldı. Long Shot ve Warm Bodies yönetmeni Jonathan Levine tüm bölümü yönetirken, Bruna Papandrea (The DryBig Little LiesThe Undoing), Made Up Stories şirketinin baş yapımcılığını üstlendi.

Papandrea, prodüksiyonun Avustralya merkezli olmasının çok heyecan verici olduğunu ve uluslararası yıldızların burada çekim yapma fırsatını gönülden kucakladığını söyledi, özellikle de insanların “sadece çalıştıkları için minnettar oldukları” bir pandemi sırasında.

Amazon, bu dizi dışında belgesel dizileri, komediler ve dramlardan oluşan yedi yeni orijinal Avustralya dizisi daha sipariş ettiğini açıkladı.

Bu dizilerden öne çıkanlardan biri, Kate McCartney ve Kate McLennan tarafından yazılan ve genellikle The Kates olarak adlandırılan Deadloch adlı bir komedi dizisi. Komedi ekibi en çok ABC şovları The Katering Show ve Get Krack! N ile tanınıyor. Deadloch, feminist bir kara komedi olarak tanımlanıyor. Dizi, Kasım ayında Tasmanya’da çekilecek.

Holly Ringland’ın kitabına dayanan The Lost Flowers of Alice Hart adlı çarpıcı bir drama dizisi de Amazon’un sipariş ettiği diziler arasında. Tanınmış TV yazarı Sarah Lambert (Lambs of God) tarafından yaratılan ve Glendyn Ivin (Penguin BloomThe Cry) tarafından yönetilecek olan dizi, şiddetli çocukluğu onu rahatsız etmeye devam eden bir kadını konu alıyor. Sigourney Weaver başrolde yer alacak ve dizi Avustralya’da çekilecek.

Bir yanıt yazın
You May Also Like