ABD yapımı süper kahraman dizisi olan The Boys, 3. Sezon için resmen prodüksiyona başladı. Dizinin yapımcısı Eric Kripke tarafından yaratılan ve Garth Ennis ve Darick Robertson tarafından aynı adlı çizgi roman serisine dayanan The Boys, popüler süper kahraman türüne hicivsel bir yorum getiriyor. Hayranlar üçüncü sezonu heyecanla beklerken Kripke, Çarşamba günü Twitter hesabından setten ilk fotoğrafla prodüksiyonun resmen başladığını açıkladı.

Paylaşılan fotoğraf, Antony Starr’ın canlandırdığı Seven’ın lideri olan Homelander’ın altın renkli bir heykelini ortaya koyuyor. Şimdilik Kripke, 3. Sezondaki karakterlerden herhangi birini açığa çıkarmadı, ancak şu anda yapım aşamasındayken, setten daha fazla fotoğrafın ve bilgilerin ortaya çıkması an meselesi.

The Boys’un 3. sezonunun çok yakında çekimlere başlaması bekleniyordu. Bu ayın başlarında, dizi yıldızı Karl Urban, Billy Butcher rolüne geri dönmek için Yeni Zelanda’dan ayrıldığını açıkladı. Bu, Urban’ın başrol oyuncusu Jack Quaid’in The Boys setine kendi gelişini duyuran bir önceki sosyal medya gönderisinin ardından, çekimlerinin oyuncuların karantinaya alınmasından sadece birkaç hafta sonra gerçekleşeceğini düşündürdü.

Billy Butcher rolünde Urban ve Quaid’in Hughie Campbell rolünün yanı sıra The Boys’da Mother’s Milk rolünde Laz Alonso, Female rolünde Karen Fukuhara ve Frenchie rolünde Tomer Capon yer alıyor. Gruba her biri kendi gerekçesiyle katıldığında Boys, görevi yozlaşmış süper kahramanları kontrol altında tutmak olan kanunsuz bir grup olarak hizmet eder.

The Boys’da ayrıca Antony Starr, Seven olarak bilinen Adalet Birliği benzeri bir grubun lideri olan Homelander rolünde yer alıyor. İlk iki sezon boyunca grupta ayrıca Starlight rolünde Erin Moriarty, Queen Maeve rolünde Dominique McElligott, A-Train rolünde Jessie T. Usher, Deep rolünde Chase Crawford, Black Noir rolünde Nathan Mitchell ve Stormfront rolünde Aya Cash yer aldı. Dizide ayrıca Elisabeth Shue, Giancarlo Esposito, Colby Minifie ve Ann Cusack rol alıyor.

Dizinin yeni sezon çekimleri nihayet başladığından, büyük olasılıkla The Boys’un yeni sezonu Amazon Prime’da bu sonbaharda yayınlanacak. Ancak, henüz resmi bir çıkış tarihi açıklanmadı. The Boys’un ilk iki sezonu şu anda Amazon Prime’da yayınlanıyor.

0 Shares:
Bir cevap yazın
You May Also Like