Amazon Prime, Salma Hayek ve Owen Wilson’ın başrollerini paylaştığı akıl almaz bir aşk hikayesi olan Bliss gibi yeni Amazon orijinal filmleri ve dizileri de dahil olmak üzere Şubat 2021’de yayın platformuna gelecek film ve dizi başlıkları yayınladı. Aralarında Lev Grossman’dan The Map of Tiny Perfect Things, İspanyol gençlik drama gerilim dizisi The Boarding School: Las Cumbres, başrollerini Lily Rabe ve Amy Brenneman’ın paylaştığı Tell Me Your Secrets‘ın ve Clifford the Big Red Dog‘un yeni bölümleri ve çok daha fazlası bulunuyor.

Sizler için Şubat ayında Amazon Prime’a gelecek olan film ve dizileri listeledik. Aşağıdaki tüm  film ve dizilere göz atabilirsiniz. Şimdiden iyi seyirler!

 Bliss (2021)

Bliss, kısa süre önce boşandıktan sonra kovulduktan Greg ile (Owen Wilson), sokaklarda yaşayan ve içinde yaşadığı kötü dünyanın sadece bir bilgisayar simülasyonu olduğuna inanan gizemli Isabel’in (Salma Hayek) tanışmasını konu alan akıl almaz bir aşk hikayesidir. Başta şüpheli olan Greg, sonunda Isabel’in çılgın komplosunun bazı doğru yanları olabileceğini keşfeder.

 

The Map of Tiny Perfect Things (2021)

Bilim kurgu filmi The Map of Tiny Perfect Things’de, sonsuz bir döngüde mutlu bir şekilde hayatını yaşayan zeki Mark’ın (Kyle Allen), gizemli Margaret (Kathryn Newton) ile tanıştığında dünyasının altüst olma hikayesi anlatılıyor. Mark ve Margaret manyetik bir ortaklık kurar ve bir günü mükemmel kılan tüm küçük şeyleri bulmaya çalışır. Ardından, ikisi hiç bitmeyen günlerinden nasıl kaçıp kaçamayacaklarını anlamaya çalışırken aşk yaşarlar.

Clifford the Big Red Dog

Dizinin yeni sezonunda Emily Elizabeth, Clifford ve tüm Birdwell Adası, Clifford’un doğum günü için bir araya geliyor, Sevgililer Günü’nde aşkı paylaşıyor ve Cadılar Bayramı’nda adaya musallat oluyorlar. Flores ailesinde yeni bir bebeği karşılamadan olağanüstü bir kar gününde şehre yardım etmeye kadar arkadaşlar, ailenin önemini öğrenirken ve gerçek dostlarıyla hayatın özel anlarını paylaşırlar.

 

The Boarding School: Las Cumbres

Aşılmaz bir kale olan kurgusal yatılı okul Las Cumbres’te yer almaktadır. Öğrenciler, oradan kaçıp gitmeyi hayal ederler. Ancak çevredeki orman daha da tehlikelidir çünkü şeytani bir ortaçağ kulübesi bölgede korku yarar.

 

Tell Me Your Secrets

Dizi, yoğun ve ahlaki açıdan karmaşık bir gerilim dizisidir. Her biri gizemli ve rahatsız edici bir geçmişe sahip üç karakterin etrafında döner. Emma (Lily Rabe), bir zamanlar tehlikeli bir katilin gözlerine bakan genç bir kadınken John (Hamish Linklater), kurtuluşu bulmak için umutsuz olan eski bir seri avcıdır. Mary (Amy Brenneman) ise kayıp kızı Theresa’yı (Stella Baker) bulmaya takıntılı kederli bir annedir. Her biri sınıra itildikçe, geçmişleri ve güdüleriyle ilgili gerçekler daha da karmaşıklaşarak kurban ile fail arasındaki çizgiyi bulanıklaştırır.

 

Top Class: The Life and Times of the Sierra Canyon Trailblazers

Yönetici yapımcılığını LeBron James ve Maverick Carter üstlendiği Top Class: The Life and Times of the Sierra Canyon Trailblazers, Los Angeles’ın hemen dışında yer alan yeni bir lise atletizm merkezinde geçen bir belgesel dizisidir. Dizi, ülkenin en yüksek rütbeli basketbol oyuncularından olan Amari Bailey, BJ Boston, Bronny James, Shy Odom, Zaire Wade ve Ziaire Williams’ı gösteriyor.

 

Coming 2 America (2021)

Komedi filmi Coming to America’nın devam filminden olan Coming 2 America’da Yeni Dünya’da Eddie Murphy’i izliyoruz. Bir Afrika Prensi olarak, kaybolan bir oğlunun olduğunu öğrenen Akeem, tahtının varisini bulmak için en yakın arkadaşıyla (Arsenio Hall) beraber New York’a gider.

 

Imagine That (2009)

Ya kızınızın hayal gücü sizin başarınızın sırrı ise? Imagine That (2009) ‘da, bir işadamı (Eddie Murphy) finans dünyasında düştüğünü fark ettiğinde, kariyerini düzeltmek için kızının (Yara Shahidi) hayallerinden ve onun fantezi dünyasına yardım alır.

 

The Warrior Queen of Jhansi (2019)

The Warrior Queen of Jhansi filminde Hindistan’ın feminist bir simgesi ve korkusuz bir özgürlük savaşçısı olan efsanevi Jhansi’li Rani’nin gerçek hikayesi anlatılıyor.

Sonic The Hedgehog (2020)

Hız ile ilgili bir süper güce sahip olan Sonic The Hedgehog (2020), dünyayı kurtarmak ve kötü dahi Dr. Robotnik’i dünya hakimiyetinden korumak için yarışıyor. Jim Carrey, Ben Schwartz, James Marsden ve Tika Sumpter, keyif alacağınız bu macerada başrolde yer alıyor.

 

Informer (2020)

Joel Kinnamen, Rosamund Pike, Common, Ana de Armas ve Clive Owen’ın başrollerini paylaştığı Informer (2020), maksimum güvenlikli bir hapishanede mafyaya sızmak için kasıtlı olarak tekrar hapsedilen eski bir mahkumu konu alıyor.

0 Shares:
Bir cevap yazın
You May Also Like