in

Amazon Prime Moda Serisi ‘Making the Cut’ın 2. Sezonu Yolda

Heidi Klum ve Tim Gunn’ın sunuculuğunu yaptığı ve yürütücü yapımcılığını üstlendiği Amazon Studio’nun moda yarışması serisi “Making the Cut”, ikinci sezon için geri dönüyor. Ve bu sefer, süper model Winnie Harlow ve Moschino kreatif direktörü Jeremy Scott jüriye katılıyor.

10 uluslararası tasarımcı ve girişimciyi 1 milyon dolara karşı karşıya getiren ve bir Amazon Moda akıl hocalığı yapan senaryosuz moda serisinin 2. sezonu, bu yaz Amazon Prime’da prömiyer yapacak.

İlk sezon yarışmacıları New York City’den Paris’e ve Tokyo’dan uçurken, bu yılki “Making the Cut” yarışmasının tamamı devam eden koronavirüs pandemisinin ortasında Los Angeles’ta çekildi. Her bölümün kazananları, tasarımlarını Amazon’da tekrar satılacaklar.

Klum, “İkinci sezonda bu kadar yetenekli tasarımcı ve jüri üyeleriyle birlikte yaşadığım yer olan Los Angeles’ta olduğum için çok heyecanlıyım” dedi. “Geçtiğimiz yıl dünya çapında pek çok öngörülemeyen zorluklar getirdi, bu yüzden Tim olarak güvenli bir şekilde çekim yapabildiğimiz için minnettarım ve bir sonraki büyük küresel moda markasını bulma yolculuğumuza devam ediyorum.”

Klum ve Gunn ile birlikte prodüksiyon prodüktörlüğünde Sara Rea, Page Feldman ve Jennifer Love yer alıyor. “Making the Cut”, Reese Witherspoon’un Hello Sunshine ve Amazon Studios tarafından yapılmıştır.

Gunn, “Making the Cut’ın ikinci sezonunda Heidi ile yeniden bir araya gelmekten ve Winnie ile Jeremy’nin jüri olarak katılmasından çok memnunum” dedi. “Her ikisi de, bu tasarımcılara becerilerini geliştirmeleri ve rahatlık alanlarından çıkıp modanın bir sonraki bilinen isimleri haline gelmeleri için meydan okumamıza yardımcı olacak benzersiz bir ses ve bakış açısı getiriyor.”

İlk olarak 2014 yılında “America’s Next Top Model” ile öne çıkan model Harlow, Paul Mitchell, Puma, Tommy Hilfiger, Diesel, Desigual, Byblos ve Steve Madden’in yüzü oldu ve Vogue, Harper’s Bazaar ve Elle Magazine kapaklarında yer aldı. 1997 yılında kendi adını taşıyan etiketini piyasaya süren Moschino Scott, Amerika Moda Tasarımcıları Konseyi (CFDA) tarafından En İyi Genç Tasarımcı seçildi ve Ariana Grande’den Rihanna’ya, Miley Cyrus’tan Zendaya’ya birçok ünlülerle çalıştı. 2013’ten beri Moschino’da kreatif direktörlük yapıyor.

Harlow ve Scott, sezon boyunca diğer jüri üyelerine katılacak.

Written by Aleyna Yiğit

Bir cevap yazın

Netflix’te İzleyebileceğiniz En İyi 10 Kore Filmi

Netflix Gerilim Filmi ‘Hypnotic’te Kate Siegel, Jason O’Mara ve Dulé Hill Başrol Oynayacak