in

Amazon Dizisi ‘Goliath’ın 4. Sezonu İle İlgili Tüm Bilinenler

Goliath 4. Sezonu, son sezonun büyük başarısının ardından Amazon Studios tarafından resmen onaylanmıştı. İşte dizi hayranlarının yeni sezon çıkış tarihi, oyuncu kadrosu, fragmanı ve konusu hakkında bilmesi gereken her şey bu yazımızda.

Goliath, dördüncü ve son çıkışı olarak Amazon Prime Video’da geri dönecek. Bu sezonda Billy Bob Thornton’ın Billy McBride’ın yeni bir düşmanla mücadele etmek için bir kez daha geri döndüğü görülecek.

Goliath 4. sezon ne zaman çıkacak?

Goliath’ın dördüncü sezonu 14 Kasım 2019’da Amazon Studios tarafından onaylandı.

Amazon Studios Television Eş Başkanı Vernon Sanders şunları söyledi: “Goliath, Prime Video’da şimdiye kadarki en popüler şovlarımızdan biri oldu. Bu seriyi hayata geçirdikleri için Billy Bob (Thornton), Larry (Trilling), Geyer (Kosinski), Jennifer (Ames), Steve (Turner) ve tüm Goliath ekibine çok müteşekkiriz.”

“Dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimizin, Billy McBride’ın bu son sezonu, gelecek yıl Prime Video’da sona erdirme şansına sahip olmasından dolayı mutluyuz.”

Dizinin yayınlanacağı kesin tarih henüz açıklanmadı. İlk sezon Ekim 2016’da, ikincisi Haziran 2018’de ve üçüncüsü Ekim 2019’da yayınlandı.

Bununla birlikte, yeni aktör Bruce Dern’in yakın zamanda Forbes’a açılmasının ardından dizi COVID-19’dan etkilenmiş gibi görünüyor. Dern, “JK ve ben kardeşleri oynuyoruz ve bu sefer ana yıldızlarız. Ancak 12 Mart’ta set kapatıldı, sonu görünmüyor. İşçi Bayramı’ndan biraz sonra gibi başlayabilir ve inanılmaz derecede katı koşullar altında işe geri dönebiliriz” demişti.

Şimdi Aralık ayı başlarında, filmin çekimleri yeniden başlarken, yıldız Thornton sete geri döndü.

Goliath 4. sezonun kadrosunda kimler var?

Dördüncü sezonun oyuncu kadrosundaki büyük soru, Billy Bob Thornton’un geri dönüp dönmeyeceği konusundaydı. İzleyiciler en son Diana Blackwood (Amy Brenneman tarafından canlandırılan) tarafından vurulduktan sonra karakterin bir otoparkta kan kaybını gördüler.

Ancak aktör, Ekim 2019’da Entertainment Weekly ile yaptığı röportajda geri dönüp dönemeyeceği konusunda şunları söylemişti: “Başka bir sezon daha yapılırsa gelme ihtimalim var. Yani beni oraya geri götürmenin bir yolunu bulabilirsek başarılı bir sezon olabilir.”

Geri dönen oyuncular arasında Patty Solis-Papagia rolünde Nina Arianda, Denise McBride rolünde Diana Hopper ve Brittany Gold rolünde Tania Raymonde yer alacak.

Geri dönebilecek oyuncular arasında Marisol Silva olarak Ana de la Reguera ve Donald Cooperman rolünde William Hurt yer alıyor.

Bununla birlikte, dizi genellikle her seri için yeni bir büyük düşman getirdiği için Dennis Quaid’in Wade Blackwood olarak geri dönmesi pek olası görünmüyor.

Benzer şekilde, Amy Brenneman’ın üçüncü sezonun sonunda görünüşte öldürüldükten sonra Diana Blackwood olarak geri dönmesi beklenmiyor.

Amazon şimdi yeni sezonda genişleyen oyuncu kadrosuna üç tane daha ekleyeceğini duyurdu. Buna, Zax ailesinin en zayıf halkası olarak tanımlanan Dyland Zax rolündeki Haley Joel Osment dahil.

Written by Aleyna Yiğit

Bir cevap yazın

‘Who Killed Sara?’ 2. Sezonu Bu Mayıs’ta Netflix’e Geliyor

Netflix’te Yayınlanan ‘Monarca’ Dizisi İptal Edildiği İçin 3. Sezon İle Geri Dönmeyecek