Alfred Molina, Spider-Man serisindeki rolüne geri dönmeye hazırlanıyor. Tobey Maguire’ın 2004 yapımı “Spider-Man” devam filminde kötü Doktor Octopus rolünü canlandıran aktör, Tom Holland’ın liderliğindeki gişe rekorları kıran süper kahraman filminin üçüncü serisinde rolünü yeniden canlandırmaya hazırlanıyor.

Yakında çıkacak olan Spider-Man 3’ün kadrosuna birçok yeni oyuncunun yer alması bekleniyor. The Amazing Spider-Man 2’den hatırladığımız kötü adam Electro’yu canlandıran Jamie Foxx’un filmde yer alacak. Şimdi ise Foxx’un The Amazing Spider-Man 2’de birlikte rol aldığı aktör Andrew Garfield’in yeni filmde yer alacağı kesinleşti. Filmde yer alması beklenen bir diğer isim ise Tobey Maguire

Jon Wattss, üçüncü Spider-Man filmi için yönetmen koltuğuna tekrardan oturmaya hazırlanıyor. Senaryoyu ise Chris McKenna ve Erik Sommers yazacak. Zendaya, Marisa Tomei ve Jacob Batalon, Tom Holland’ın yer aldığı ilk iki “Spider-Man” filmindeki rollerini yeniden canlandıracaklar. Sony, filmi 17 Aralık 2021’de piyasaya sürmeyi planlıyor.

Holland’nın Spidey olarak ilk solo çıkışı 2017’deki “Spider-Man: Homecoming”teydi. Sonrasında Holland, 2019’daki “Spider-Man: Far From Home” da rolüne geri dönmeden önce birden fazla “Avengers” filminde rol aldı. Spider-Man fimleri ile muazzam mali başarılar elde etmişti. İlk film küresel olarak 880 milyon dolardan fazla gelir elde etti ve ikincisinin geliri ise 1 milyar doları aştı. Ayrıca ikinci film, tüm zamanların en yüksek hasılat yapan “Spider-Man” filmi olarak gösteriliyor.

Holland, filmde yer almaya başlamadan önce Maguire, 2001-2007 yılları arasında yönetmen Sam Raimi’nin beğenilen çizgi roman üçlemesinde Spider-Man’i canlandırdı. Garfield daha sonra 2012’de Marc Webb’in yönettiği “The Amazing Spider-Man” ve 2014 devam filminde rol almıştı. Holland’ın karakteri ise, Disney’in sahip olduğu MCU’da gösterilen tek versiyondur.

Sony, Venom serisini Marvel çatısı altında devam ettiriyor. Buna ek olarak, Morbius, Madame Webb gibi birçok karaktere solo film çekileceği biliniyor. Solo filmi çekilecek tüm bu karakterler Spider-Man ile çizgi romanlarda ilişkili olan karakterler. Buna göre, tüm kötü karakterlerin birleşeceği bir filmin çıkarılması da olası. Spider-Man 3’ü 17 Aralık 2021’de sinemalarda izleyeceğiz.

Bir yanıt yazın
You May Also Like