in

Zendaya ve John David Washington’ın Filmi ‘Malcolm&Marie’ 5 Şubat 2021’de Netflix’te Yayınlanacak

Netflix, 5 Şubat tarihinde başrollerini Tenet’in yıldızı John David Washington ve son zamanların en başarılı oyuncuları arasında yer alan Zendaya’nın paylaştığı Sam Levinson’ın drama filmi Malcolm & Marie’yi piyasaya sürecek.

Filmi Eylül ayında Toronto Uluslararası Film Festivali’nde 30 milyon dolara satın alan yayın devi Netflix, siyah beyaz film için planlanan bir Akademi Ödülleri kampanyasına da liderlik edecek.

Twitter üzerinden paylaşım yapan Netflix, filmden yeni bir görsel paylaştı ve filmin gösterim tarihini açıkladı. Açıklamalara göre, Malcolm & Marie 5 Şubat 2021 tarihinde yayınlanacak.

Malcolm & Marie, film yapımcısı olan Malcolm’ın kendisi için çok önemli olan filminin galasından eve dönerken kız arkadaşı Marie ile yaşadıklarına odaklanıyor. Aralarında beklenmedik bir tartışma yaşanıyor ve geçmiş ilişkileri hakkında konuşmaya başlıyorlar. Bu tartışma farklı boyutlara ulaşınca çift, aşklarının gücünü sınamaya başlıyorlar.

Filmin California, Carmel’de çekimleri sırasında, yapım ekibi ve ekibin tüm diğer üyeleri, COVID-19 güvenlik protokollerine olması gerektiği gibi uymaya çalıştılar.

Netflix, Zendaya ve John David Washington'lı "Malcolm & Marie"den Görsel  Paylaştı - Haberler - Beyazperde.com

Levinson, HBO’nun Euphoria’sını yaratmasıyla tanınıyor. Malcolm & Marie’nin senaryoyu yazması, yapımcılığı ve yönetmenliği üstlenmesi onun ne kadar yetenekli olduğunu bir kez daha gözler önüne seriyor. Levinson’ın yanı sıra, Kid Cudi ve Yariv Milchan gibi isimler, Zendaya ve Washington gibi yıldızlarla beraber filmin baş yapımcılığını üstlendi. Bu, Levinson ve Zendaya’nın beraber yaptığı ilk iş değil. Daha önce Euphoria’da birlikte çalıştılar ve bu film sayesinde Zendaya, Emmy Ödülleri’nde drama kategorisinde En İyi Kadın Oyuncu ödülünü kazanan en genç isim oldu.

Sam Levinson, Euphoria’da birlikte çalıştığı Zendaya’ya 6 günde yazdığı senaryoyu çekmek üzere teklif vermişti. Bazı iddialara göre Levinson, Malcolm karakterini John David Washinton’ı hayalinde canlandırarak kaleme almıştı.

Levinson şunları söyledi:

Birçoğu benim ‘Euphoria’ ailem olan bu oyuncu kadrosuna ve ekibine böylesine belirsiz zamanlarda bir araya geldiği için çok müteşekkirim. Bu filmi birlikte yapabildiğimiz için kendimizi özel hissettik ve bunu büyük bir sevgiyle yaptık. Film yapımcılarına hikayelerini dünyanın her yerindeki izleyicilere ulaştırma özgürlüğünü tanıyan Netflix ile anlaştığımız için hepimiz çok heyecanlıyız.

Written by Aleyna Yiğit

Bir cevap yazın

Netflix, Kore Filmi ‘Space Sweepers’ı Yayınlayacağını Doğruladı

Netflix, Güney Afrika Filmi ‘Riding With Sugars’ı 27 Kasım’da Yayınlayacak