in

Yeni Netflix Filmi “Kate” Hakkında Tüm Bilinenler

Yüksek bütçeli aksiyon filmlerinin sağlam çıkışını sürdüren Netflix, Mary Elizabeth Winstead başrollü yeni aksiyon gerilim filmi Kate’in vizyona girmesine hazırlanıyor. Kate, Winstead’in baş karakterine son kanlı görevini tamamlaması için sadece 24 saat verildikten sonraki acımasız intikam hikayesini anlatacak.

Netflix yapımı Kate, Charlize Theron ve Chris Hemsworth’un oynadığı The Huntsman: Winter’s War’un yönetmenliğini yapan Oscar adayı Cedric Nicolas-Troyan tarafından yönetiliyor. Kate’in senaryosu, Bruce Willis’in başrol oynadığı Extraction’da çalışan Umair Aleem tarafından yazılmıştır.

 

Netflix’in Kate filminden ilk görüntüler

İşte Mary Elizabeth Winstead başrollü Kate’in resmi ilk bakış fotoğrafları:

 

Kate’in çıkış tarihi nedir?

Entertainment Weekly, Kate’in 2021 Sonbaharında Netflix’te yayınlanacağını onayladı.

Film ayrıca Netflix’in büyük 2021 film ön izleme fragmanına da dahil edildi.

 

Kate’in konusu nedir?

Netflix’in Kate’in resmi özeti şu şekildedir:

Geri döndürülemez bir şekilde zehirlendikten sonra, acımasız bir suçlunun düşmanlarından intikam almak için 24 saatten daha az süresi vardır ve bu süreçte geçmiş kurbanlarından birinin kızıyla beklenmedik bir bağ kurar.

Star Mary Elizabeth Winstead, Entertainment Weekly röportajında ​​şunları söyledi:

“Kate, Tokyo’da bir işte çalışan acımasız bir suikastçıdır ve zehirlenir. Zehir onu öldürmeden önce yaşamak için 24 saati olduğunu öğrenir, bu yüzden onu kimin zehirlediğini bulmak ve ölmeden önce onları öldürmek için bir göreve çıkar. Yol boyunca, Ani adındaki bu genç kızla bir bağı kurar ve sonunda bu görevi birlikte üstlenirler. Bu samimi, acımasız, suikastçı bir hikaye!”

 

Kate’de kimler rol alıyor?

Kate’teki ana karakteri, Scott Pilgrim vs. The World, Fargo, 10 Cloverfield Lane ve daha fazlasındaki rolleriyle tanınan Mary Elizabeth Winstead oynayacak.

Filmde ayrıca, filmleri arasında, True Detective, Three Billboards Outside Ebbing, Missouri, The Hunger Games ve Venom: Let There Be Carnage bulunan Oscar ödüllü Woody Harrelson oynayacak. Harrelson, Kate’in idarecisi Varrick’i oynuyor.

Yönetmen Cedric Nicolas-Troyan, Harrelson ile çalışma konusunda şu yorumu yaptı:

“Woody, Woody’dir. Kesinlikle başlı başına bir macera. Ama çok kararlı ve birlikte çalışması çok kolay. O havayı o karaktere veriyor. Çok uzun süredir sette değildi ama biz bunu dikkate aldık.”

Geri kalan oyuncu kadrosu arasında Michiel Huisman (Game of Thrones), Tadanobu Asano (Mortal Kombat), Jun Kunimura (Kill Bill), Miyavi Lee Ishihara (Maleficent) ve yeni oyuncu Miku Martineau  (Funny the Shark) bulunuyor.

 

Kate’in üretim durumu nedir?

Netflix yapımı Kate’in çekimleri tamamlandı ve film artık post prodüksiyon aşamasında. Yönetmen Cedric Nicolas-Troyan’a göre çekilmesi en zor aksiyon sahnesi de dahil olmak üzere birçok aksiyon sahnesi çekildi.

“Çekilmesi en zor olanı, Mary ve Miyavi’nin apartmanın içinde olduğu olandı. Bunu dublörle çekemedik, bu yüzden kendileri yapmak zorunda kaldılar. Orada kötü bir şey olabileceğini düşündük. Bu kesinlikle beni endişelendirdi.”

Written by Aleyna Yiğit

Bir cevap yazın

Tek Solukta Bitirebileceğiniz Netflix Yapımı En İyi 8 Mini Dizi

Netflix, BBC’nin Dönem Drama Dizisi “Call The Midwife”ı Almayı Planlıyor