David Simon, bir sonraki dizisi We Own This City’nin HBO lansman tarihini yanlışlıkla açıklamış olabilir. 15 Ocak’ta, HBO’nun The Wire ve The Plot Against America’nın üreticisi, bir hayranının, Baltimore Polis Departmanı’nın yozlaşmış uyuşturucu görev gücü soruşturmasıyla ilgili tweet’ine “Bir film ya da @HBOMax dizisi yayınlanacak!” diye yanıt verdi. Orijinal tweet ve Simon’ın alıntısı aşağıda bulabilirsiniz.

https://twitter.com/candacehr/status/1482344423883161602?s=20

Baltimore’da geçen TV dizileriyle tanınan Simon, basitçe bir tarih ve saatle yanıt verdi: “25 Nisan, 21:00, HBO.”

Altı saatlik bir HBO dizisi olan “We Own This City” bu sonbaharda Baltimore ve Towson bölgelerinde çekildi. Bir grup Towson Üniversitesi mezunu, David Simon’ın “The Wire” serisini gerçeğe dönüştürmek için perde arkasında çalışıyor.

Oyuncu kadrosunda, Tray Chaney, Thaddeus Street, Jermaine Crawford, Chris Clanton, Nathan E. Corbett, Josh Charles ve Jon Bernthal, Jamie Hector ile birlikte yer alıyor.

Altı saatlik mini dizinin yapımcılığını The Wire’dan David Simon ve George Pelecanos üstleniyor. Dizi, The Baltimore Sun yazarı Justin Fenton’ın We Own This City: A True Story of Crime, Cops, and Corruption adlı kitabına dayanıyor.

Dizi, Baltimore Polis Departmanı’nın Silah İzi Görev Gücü’nün yükselişini ve düşüşünü ve gerçek polis operasyonları yerine uyuşturucu yasağı ve toplu tutuklama yöntemlerinin tercih edildiği bir Amerikan şehrini etkileyen yolsuzluk ve ahlaki çöküşü takip ediyor.

Dizi HBO ve HBO Max’te yayınlanacak. Diziyle ilgili tüm görüntüleri aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

 

Bir yanıt yazın
You May Also Like