in

Vikings: Valhalla Dizisinin İlk Altı Dakikası Yayınlandı

Netflix, 25 Şubat’ta gösterime girecek Vikings yan dizisi Vikings: Valhalla’nın ilk altı dakikasını yayınladı!

Daha yakın bir zaman

Dizi, 11. yüzyılın başlarında kaşif Leif Eriksson (Sam Corlett), kız kardeşi Freydis Eriksdotter (Frida Gustavsson) ve İskandinav prensi Harald Sigurdsson’ın (Leo Suter) hikâyesini merkezine alıyor. Dizide Vikingler ve İngiliz kraliyetleri arasındaki gerilimin dozajı iyice artıyor ve okyanuslar arası destansı bir yolculuk başlıyor.

Vikings: Valhalla, 793 yılına yakın bir tarihte başlayan Vikings dizisinin bitişinden 100 yıldan fazla bir süre sonrasında geçiyor. Henüz izlemeyenler için Vikings, Viking efsanesi Ragnar Lothbrok’a ve sonrasında ailesinin yaşamına odaklanan, İskandinav ve İzlanda destanlarına dayanan altı sezonluk bir diziydi.

Vikings: Valhalla’da Corlett, Gustavsson ve Suter’in yanı sıra Bradley Freegard, Jóhannes Haukur Jóhannesson, Caroline Henderson, Laura Berlin ve David Oakes da rol alacak. Yönetici yapımcılar arasında Jeb Stuart, Morgan O’Sullivan, Michael Hirst, Sheila Hockin, Steve Stark, James Flynn, John Weber, Sherry Marsh ve Alan Gasmer yer alıyor.

Vikings sonrası benzer dizi arayanlar için tam olarak aradıkları şeyi vadeden dizi, Vikings izlemeyenleri de hikâyesiyle etkisi altına alabilir. Hatta Vikings: Valhalla ile Vikings evreniyle tanışan ve sonrasında orijinal diziye merakla başlayan birçok izleyici de olacaktır.

Written by Arda Ilgaz

22 yaşında, izmirli. bilkent üniversitesi'nde okuyor. trendlere, sinemaya ve spora tutkulu bir mühendis. paul thomas anderson hayranı. dijital platformlar için heyecanlı ama sinema salonlarının önemini kaybetmesinden korkuyor.

Bir cevap yazın

The Adam Project Filminden İlk Klip Yayınlandı

MUBI’de Günün Filmi: The Restless (2021)