Oyuncu Goran Visnjic, Leif ve Freydis’in babası Kızıl Erik’i oynayacak. Oyuncu Visnjic , Netflix’in Vikings: Valhalla dizisinin 3. sezonuna katıldı. Sam Corlett tarafından oynanan Leif Eriksson’un efsanevi Viking babası ve Frida Gustavsson tarafından oynanan Freydis Eiríksdóttir olan Kızıl Erik’i oynayacak.

Dizi, 2013 ve 2020 yılları arasında altı sezon yayınlanan Michael Hirst’ün Vikings’inin devamı olarak Jeb Stuart tarafından Netflix için olşuturuldu. Dizi bu yıl Şubat ayında giriş yaptı. Kısa sürede Netflix’in en iyi 10 izleyici sıralamasına yükseldi.

Vikings: Valhalla içeriği

11. yüzyılda geçen dizi, şimdiye kadar yaşamış en ünlü Vikinglerin bazılarının maceralarını anlatıyor. Kadrosunda ise; Harald Hardrada ( Leo Suter ), Leif Eriksson (Corlett), Freydis Eriksdotter (Gustavsson) ve Norman Kralı William the Conqueror gibi isimler var. Ekibin içinden gelen haberlere göre yeni sezonun daha heyecanlı ve iddialı olacağı belirtildi.

Vikingler ve İngiliz kraliyetleri arasındaki gerilim kanlı bir kırılma noktasına ulaştığı için 1. sezon, önümüzdeki sezonlar için mükemmel bir sahne oluşturuyor. Ancak daha sezon tamamlanmadan Stuart’ın hikayenin nereye gittiğine dair bir fikri vardı.

Suter, Corlett ve Gustavsson Vikings ile birlikte 

Valhalla’nın kadrosunda Bradley Freegard, Laura Berlin, David Oakes, Jóhannes Jóhannesson ve Caroline Henderson yer alıyor. Dizinin yapımcılığını MGM Televizyonu üstlenirken, Hirst ve Stuart da yönetimini üstleniyor. Morgan O’Sullivan, James Flynn, Sherry Marsh, Alan Gasmer, Sheila Hockin ve John Weber yönetici yapımcı olarak görev yapıyor.

Bir yanıt yazın
You May Also Like