Netflix, Too Hot To Handle’ın üçüncü sezonu için yarışmacıları açıkladı. Turks & Caicos’taki villada bir grup seks takıntılı bekar, birkaç gün güzel vakit geçirmeleri vaadiyle yeniden kandırılacak. Ancak bilmedikleri sorun şu ki, villadayken hiçbir şekilde cinsel aktivitede bulunmalarına izin yok. Bu kuralları her ihlal ettiklerinde, büyük ödül olarak belirlenen tutardan para kaybedecekler. Geriye kalan tutar ise, yarışma sonunda “uslu durabilen” yarışmacılar arasında paylaştırılacaklar.

İki sezonuyla Netflix’te dikkatlari üzerine çeken dizi, 19 Ocak’ta geri dönüyor!

Yeni sezon kadrosuyla tanışın

Basketbol oynayan Teksaslı Truth, sayı atmaya oldukça alışkın. Atletik bir yapıya ve aynı zamanda etkileyici bir gülümsemeye sahip olan Truth, şutunu çekmeye ve yıldız oyuncu olmaya o kadar alışmış ki, Lana yepyeni oyun kuralları açıkladığında onun için ağır bir travma yaşayacak.

Moda tasarımcısı Jaz, ister alışverişe, ister dans pistine gidiyor. Anlık yaşanmışlıkları duygusal ilişkilere tercih ediyor ve işler ciddileştiğinde kaçıyor. Bakalım şimdi Jaz ne yapacak?

Dövmeleriyle gözleri üstüne çeken Stevan, tüm gözlerin onun üzerinde olmasını nasıl sağlayacağını çok iyi biliyor. Kötü çocuk görünüşü ve tavrı, birçok kadının ilgisini çekebilir. Artık uluslararas ortamlara açılmaya hazır!

Kanadalı psikoloji öğrencisi Holly, çok çalışkan bir kız. Colorado Üniversitesi’nde parti yaparken hayali, dünyanın her yerinden erkek arkadaşlara sahip olmaktı. Holly, aşırı özgüvenli ve süper seksi görüntüsüyle adanın erkeklerini oldukça zor bir duruma sokacak gibi görünüyor.

Patrick, eminiz Hawaii’yi ziyaret edecek herhangi bir güzel kızın romantik hayallerini yerine getirmekten oldukça heyecan duyacaktır. Onlara rüya gibi unutulmaz geceleri yıldızların altında yaşatmak, onun için bir rutin sayılabilir. Ancak sabah uyandığınızda onun orada olmasını beklemeyin.

Beaux’un tipi, yalnızca onu eğlendirebilecek erkeklerdir. Kendisi dürüst ve açık sözlü olmakla övünse de, Lana’nın kuralları ortaya döküldüğünde nasıl tepki vereceğini tahmin etmek çok zor değil.

Cape Town partilerinin aranan yıldızı Nathan, eğlenceyi seven, özgür ruhlu ve etkileyici konuşma becerisine sahip olmasıyla öne çıkıyor. Nathan, kendisini “uluslararası playboy” olarak tanımlıyor, en azından Lana’dan haberleri alana dek.

Kuralları çiğnemeyi seven Izzy, yatılı okuldan erkeklerle gizlice kaçtığı için sık sık başı beladaydı. Erkeklerle hokey sahasında oynar gibi oynayan ve saha içinde ve dışında oldukça rekabetçi olan Izzy, bakalım bu oyunu bu kadar sevebilecek mi?

Kendini Harry Styles benzeri ilan eden eğlenceli parti çocuğu Harry, Tayland’dan Dubai’ye dünyanın dört bir yanındaki kadınları büyülemesiyle övünüyor. Lana’nın inzivası onu kontrol altında tutabilir mi?

Arkasında kırık kalpler bırakan Georgia, dünyayı gezmekten başka bir şey düşünmüyor. Georgia’nin tek hayali Justin Bieber ve herhangi birinde onun özellikleriyle karşılaşmayı kafaya koymuş halde. Bakalım şansı yaver gidecek mi?

Bir yanıt yazın
You May Also Like