John Ambrose,  önceki filmde çok önemli bir rol oynadıktan sonra Sevdiğim Tüm Erkeklere: Şimdi ve Sonsuza Dek devam filminde almıyor ve bazı izleyiciler bunun nedenini merak ediyor. 2018’de yayımlanan ve yönetmen koltuğuna Susan Johnson’ın oturduğu Sevdiğim Tüm Erkeklere,  kısa süre içerisinde Netflix yayın hizmeti için büyük hit oldu. Ardından devam filmi  Sevdiğim Tüm Erkeklere: Not: Seni Hâlâ Seviyorum geldi ve bu film de akış platformunda popülerliğini kanıtladı.

Jenny Han’ın aynı adlı romanından uyarlanan Sevdiğim Tüm Erkeklere: Şimdi ve Sonsuza Dek, bazı istemeden duyurulan aşk mektupları sayesinde şanssız bir lise öğrencisi olan Lara Jean’in popüler çocuk Peter ile çıkma hikayesini anlattı.

Bazı hayranların Sevdiğim Tüm Erkeklere: Not: Seni Hâlâ Seviyorumda sorguladığı olay örgüsünden biri, Peter’ın Lara Jean’in dikkatini çekmek için yarışan romantik rakibi John Ambrose’un gelişiydi. Devam filmi, Jordan Fisher’in John Ambrose’u, ilk filmden çok önce kendisiyle ve Peter’la arkadaş olan Lara Jean’in altıncı sınıf aşkı haline getirerek orijinal filmde geriye dönük değişiklik yaptı. Benzer şekilde, Yeni film Sevdiğim Tüm Erkeklere: Şimdi ve Sonsuza Dek’de Ambrose bulunmuyor ve dizideki rolünün ikinci filmle başlayıp bittiği açık. Bunun nedeni, son filmde oynayacağı bariz bir rolü olmaması ve kaynak romanda çok az yer almasıdır.

Adı benzer şekilde Daima ve Sonsuza Kadar Lara Jean olan kaynak romanda John Ambrose’a neler olacağıyla ilgili bilgi bulunuyor. Bu kısa referans, John’un şu anda Model UN aracılığıyla ilk karşılaştığı Dipti adında bir kızla çıktığını belirtiyor. İlişkileri hakkında pek konuşulmuyor ancak hikayedeki diğer arka plan karakterlerinin çoğu gibi John ve Dipti’nin sonsuza dek mutlu yaşadıklarını tahmin etmek doğru olabilir. Bu yüzden karakterin kısa ömürlü rolünü Lara Jean için potansiyel bir aşk ilgisi olarak kalıcı bir sona erdiriyor.

Öte yandan, Ambrose’un oyuncusu Sevdiğim Tüm Erkeklere film serisinin bu son bölümünde görünemeyecek kadar meşguldü çünkü Fisher ikinci filmin Netflix’in Work It filminde oynadığı ve Dear Evan Hansen’de başrolü oynadığı için çok zamanını harcadı. Böylesine yoğun bir programla, Lara Jean’in Peter’ı ikinci filmin sonunda kararlı bir şekilde seçtiğinde doğal bir şekilde sona erdiğini göz önüne alırsak Ambrose’un Sevdiğim Tüm Erkeklere 3’te olmaması anlaşılabilir.

 

0 Shares:
Bir cevap yazın
You May Also Like