1. Ana
  2. Diğer
  3. Milo Ventimiglia ve Mandy Moore, This Is Us’ın Yeni Sezonu Hakkında Röportaj Verdi

Milo Ventimiglia ve Mandy Moore, This Is Us’ın Yeni Sezonu Hakkında Röportaj Verdi

Televizyon hayatına başladığı günden beri büyük bir hayran kitlesine ulaşan This Is Us dizisinin ekibi fanlara özel ilk dijital röportajlarını GoodHouseKeeping.com’a verdiler. Dizinin başrol oyuncularından Milo Ventimiglia ve Mandy Moore, dizi hakkında birçok konuda açıklama yaptı.

Milo, This Is Us’ın seyirciler üzerindeki etkisi hakkında: Bu dizi sadece eğlence için değil, insanlar için oldukça gerçekçi bir etkiye sahip ve onları etkiliyor. İnsanların kararlarını etkiliyor ve onlara sabırlı, kibar olmalarını veya sevmeyi seçmelerini sağlıyor. Bu gerçekten inanılmaz bir his. Ve insan, bu hissin bir süre daha devam etmesini istiyor.

Milo, Mandy ile olan ilişkileri hakkında: Sanırım bu konuda neler söylediğimi Mandy milyarlarca kez duydu, bu yüzden de şu an neler söyleyeceğimi biliyor. Birlikte o kadar fazla zaman geçiriyoruz ki, anlatacak hikayelerimin tükendiğini görüyorum. Biriyle bu kadar fazla zaman geçirdiğinizde, o ilişki derinleşir. Ve daha fazla anlam taşır, daha fazla önem taşımaya başlar. Ve bence Mandy ile setteyken olan ilişkimizi de bu etkiliyor. Geldiğinde beni aradığını biliyorum ve ben de geldiğimde onu arıyor oluyorum.

Mandy, 4. sezonda neleri keşfetmek için heyecanlı olduğu hakkında: Çocuklar liseden mezun olmak üzere. Eminim özellikle dul kaldıktan sonra bunun son derece yalnız hissettirecek bir an olacak. Karakterimin hayatıyla ilgili neler yapacağını merak ediyorum ve eğer müzik dünyasında teselli bulabileceği bir şey varsa, müzik dünyasına geri dönüp dönmeyeceğini görmeye de can atıyorum. Karakterimin hayatının parçalarını birleştirerek tekrar biraz neşeyi bulmasını istiyorum. Bunu yapmak için ne kadar vakit harcayacağını görmek de istiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>