in ,

Peaky Blinders Dizisinin 6. Sezonundan Yeni Görüntüler Paylaşıldı

Peaky Blinders’ın altıncı ve son sezonu gittikçe yaklaşıyor ve BBC şimdi Cillian Murphy’nin Tommy Shelby’nin görüntülerini yayınladı.

Yaklaşan yeni sezonda ayrıca Line of Duty yıldızı Stephen Graham gizemli yeni bir karakter oynuyor. The Queen’s Gambit’ten Anya Taylor-Joy, Gina Gray olarak geri dönüyor ve Tom Hardy de Alfie Solomons olarak geri dönüyor, ancak onu son gördüğümüz zamana kıyasla oldukça kötü görünüyor.

Ne yazık ki, aktris Helen McCrory, trajik ölümünden önce 6. sezon için hiçbir şey çekmemiş gibi görünüyor, ancak Murphy kesinlikle orada olacağı konusunda kendinden emin konuştu.

Daha önce, “Her zaman üzüldüğüm şey, çekimleri yapmak üzereydik ve sonra pandemi oldu ve durmak zorunda kaldık” dedi. “Diziyi o zaman çekmiş olsaydık, Helen hala şovda olurdu ve bu beni üzüyor.” diye ekledi.

BBC, son sezonun Şubat ayında başlayacağını doğruladı, ancak ayın neredeyse yarısına geldik ve henüz somut bir tarihimiz yok.

Konuya gelince, büyük bir odak noktasının Tommy ve Sam Claflin’in kötü faşisti Oswald Mosley arasındaki çatışma olacağını biliyoruz. Murphy daha önce bu bölümleri “çok yoğun” olarak tanımladı, ancak ilginç bir şekilde “gotik” kelimesini de kullandı.

Peaky Blinders 6. sezon prömiyeri Şubat ayında BBC One’da yapılacak. Büyük ihtimalle Birleşik Krallık’ta yayınlandıktan birkaç hafta sonra Netflix’te de izlenebilir olacak.

Written by Umutcan Çakar

Kdz. Ereğli'de dünyaya geldim. Bursa Uludağ Üniversitesi'nde öğrenciyim. Çeşitli platformlardan haberleri, N99 aracılığıyla sizlere ulaştırıyorum. Netflix'teki favori dizilerim arasında Mindhunter ve Love, Death & Robots yer alıyor.

Bir cevap yazın

Romantik Komedi Filmi I Want You Back Şimdi Amazon Prime Video’da Yayında

MUBI’de Günün Filmi: Skies Of Lebanon (2020)