2021’de televizyon prodüksiyonu kesintiye uğramıştı. Pandemi yapımların zamanında yayınlanmasına engel olmuştu. Ancak bu yıl hala bir sürü harika TV ve akış programı var. Yüzüklerin Efendisi, Obi-Wan Kenobi, Paper Girls, Andor, She-Hulk, Halo, The Sandman, Ms. Marvel ve daha fazlası ilk kez sahneye çıkacak. 

Game of Thrones, Stranger Things, The Boys, Westworld ve Bridgerton geri dönüyor. Artı, Better Call Saul, Killing Eve, Ozark ve The Walking Dead’in son sezonlarına ulaşacak. İşte bazı öne çıkan yapımlar…

Obi-Wan Kenobi (27 Mayıs)

Disney Plus; Ewan McGregor ve Hayden Christensen, Star Wars prequels’in bu devamı için Obi-Wan Kenobi ve Anakin Skywalker (Darth Vader’a dönüşürken) olarak geri dönüyorlar.

Stranger Things, 4. sezon, 1. bölüm (27 Mayıs)

Netflix; Eleven ve ekibi, 80’lerin fantastik fantastik dizisi Stranger Things Soğuk Savaş’ı alt üst ederken dördüncü sezonuyla geri dönüyor. 

The Boys, 3. sezon (3 Haziran)

Amazon Prime Video; The Boys, korkunç davranan süper kahramanların bu kanlı ve muhteşem hikayesinde her zamankinden daha kötü ve geri döndü.

Ms. Marvel (8 Haziran)

Disney Plus; Marvel çizgi roman yıldızı Kamala Khan, yeni bir dizide Iman Vellani tarafından oynanan genç bir süper kahramandır.

Westworld 4. Sezon (26 Haziran)

HBO’nun; akıllara durgunluk veren bilim kurgu dizisi Westworld, HBO’ya geri dönüyor.

Black Bird (8 Temmuz)

Apple TV Plus; Taron Egerton, Black Bird adlı mini dizide anlaşma teklif eden bir mahkumu canlandırıyor.

Star Wars: Andor (31 Ağustos)

Disney Plus; Diego Luna, bu Star Wars dizisinde Rogue One rolünü asi casus Cassian Andor olarak yeniden canlandırıyor.

Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri (2 Eylül)

Amazon Prime Video  Amazon, JRR Tolkien’in Yüzüklerin Efendisi adlı The Rings of Power adlı yeni bir TV dizisine duyulmamış miktarlarda para koydu. Şimdi fazlasıyla merak ediliyor.

The Crown, 5. sezon (Kasım)

Netflix; Imelda Staunton, The Crown’un beşinci sezonunda eski Kraliçe II. Elizabeth olarak tahta geçiyor.

Witcher: Blood Origin

Netflix; “The Witcher: Blood Origin”, Michelle Yeoh’un başrolde olduğu canavar avı serisinin ön bölümüdür.

The Boys Presents: Şeytani (4 Mart)

Amazon Prime Video; Awkwafina, Garth Ennis, Ilana Glazer, Seth Rogen, Justin Roiland ve Andy Samberg gibi yaratıcıların kısa bölümlerinde süper kahramanların çok kötü davrandığı Prime Video’nun hit filmi The Boys’tan animasyonlu bir yan ürün.

In From the Cold (28 Ocak)

Netflix Eski bir KGB suikastçısı, sevgi dolu bir anneye dönüştü ve tam yeteneklerine sahip biri insanları öldürmeye başlayınca emekli olmak zorunda kaldı.

Better Call Saul, 6. sezon (18 Nisan)

AMC; beğenilen Breaking Bad yan dizisi Better Call Saul’un bu yıl final sezonu bekleniyor.

Ejderha Evi (21 Ağustos)

HBO; Game of Thrones’un devam filmi House of the Dragon, entrikacı Targaryen ailesini konu alan bu dizide Paddy Considine, Emma D’Arcy ve Matt Smith’i canlandırıyor.

Bir yanıt yazın
You May Also Like