Christiane Seidel, başrollerini paylaştığı, yapımcılığını üstlendiği ve Yellowstone dizisi oyuncusu Neal McDonough tarafından yazılan bağımsız western devam filmi Boon kadrosuna katıldı.

Boon, uzak bir gelecekte geçen ve hayatına devam etmeye çalışan uşak Nick Boon (McDonough) ile birlikte geçen Red Stone filminin bir devam filmi olacak. Aynı zamanda, Seidel’in canlandırdığı vaiz olan dul Catherine, kendisini ve oğlunu, arazisini bazı alışılmadık faaliyetler için kullanan yerel bir suç örgütünden korumaya çalışmakla meşguldür. Boon ve Catherine’in hayatları kesiştiğinde, savundukları her şeyi korumak için birbirlerine yaslanırlar.

İlk film Red Stone’un yönetmenliğini yapan Derek Presley, bu film için geri dönüyor ve Boon’un ortak senaryo yazımına katılıyor. Red Stone yapımcısı Jason Starne da Boon için geri dönecek.

Filmde Seidel’e ek olarak Jake Melrose, James Madio ve John Patrick Jordan da başrollerde yer alıyor. Ruve McDonough da, ünlü ortak yapımcı Stephen Endelman yanında filmin prodüksiyonunda yer alacak.

Seidel şu anda, yayın devinin ilk 28 gününde 62 milyon kişi tarafından en çok izlenen dizisi olan Netflix dizisi The Queen’s Gambit’deki rolüde görülüyor. Daha önce Seidel, Altın Küre ve multi-Emmy ödüllü FX’in dizisi Fosse / Verdon, Netflix’in Godless ve HBO’nun Boardwalk Empire’ın dört sezonunda yer almıştı.  Bunlara ek olarak, kısa bir süre önce bağımsız uzun metrajlı film God’s Time ve prömiyeri bu yılın başlarında Mammoth Film Festivali’nde yapılan kısa film Tether’i çekti. Oyunculuk çalışmalarının yanı sıra Seidel, Scandinavian Theatre Company’de yapım yönetmeni olarak görev yaptı ve ayrıca birkaç kısa film yaptığı Red Rope Productions’ın ortağı ve yapımcısıdır.

Seidel, Affirmative Entertainment ve Buchwald Talent tarafından temsil edilmektedir.

0 Shares:
Bir cevap yazın
You May Also Like