“The Order” dizisinin 2. sezonu, 2020 yazında Netflix’te yayınlanmıştı. Ancak, 2020’nin son birkaç ayına girerken, The Order için işlerin pek iyi gitmediği anlaşılıyordu. Geçen günlerde dizinin senaristi bu durumu açıkladı ve The Order’ın 3. sezonunun Netflix’e gelmeyeceğini ve dizinin iptal edildiğini doğruladı.

The Order dizisi, ilk olarak 2019 yılının Mart ayında yayınlandığında büyük bir başarı yakalaması beklenmiyordu. Fakat, ikinci sezonunun çıkacağı duyulduğunda beklentilerin üstünde bir başarı sağladığı anlaşıldı. Aslında bu duruma çok da şaşılmaması gerekiyordu çünkü The Order dizisi, doğaüstü dramalara bayılan genç izleyiciler tarafından oldukça beğeniliyordu.

COVID-19 nedeniyle 2020 yılında birçok dizi ve film işleri sekteye uğradı. Bu yıl, şu ana kadar birçok projenin ertelendiğini gördük, aynı zamanda farklı sorunlar nedeniyle aralarında ‘The Society’nin de olduğu birçok proje de iptal edildi. Bu durumlardan “The Order”ın da etkilenip etkilenmeyeceği bir merak konusuydu.

Ekim ayında, sahnelerde kullanılan önemli sayıdaki eşyaların eBay üzerinden açık artırmaya çıkarılmıştı. Bu tarz şeyler projeler için genellikle olumsuz bir durumdur.

props for sale the order season 3

Bu satışlar sonrasında Kasım ayında, dizinin senaristlerinden biri olarak görev yapan Dennis Heaton, The Order’ın 3. Sezonunun çekilmeyeceğini bir Tweet atarak doğruladı:

“İki sezon boyunca Netflix’te yayınlanan The Order dizisindeki inanılmaz oyuncu kadrosu ve ekiple çalışmaktan onur duydum. Kariyerimin en iyi deneyimlerinden biri oldu. İzlediğinizi için hepinize teşekkürler.”

Dizi kadrosunda yer alan Katherin Isabelle ise daha sonra Twitter’da “Bunu çok güzel bir deneyim haline getirdiğiniz için teşekkür ederiz” şeklinde bir açıklama yaptı.

“The Order’ın yeni sezonunun çıkmayacağını söylemenin çok uzun zaman aldığı için sizlerden özür diliyorum. Çekmiş olduğumuz inanılmaz 2 sezon için çok minnettarız. Şimdi ise artık bir aileyiz. Acolytes,  böyle güzel bir deneyim yaşattığın için teşekkür ederim.”

Kanadalı yapım şirketi Nomadic Pictures’ın dizisi The Order’da, Jake Manley’i Jack ve Sarah Gray’i Alyssa olarak gördük. Dizi, sihir, canavarlar ve entrikalarla dolu bir dünyaya sürüklenen üniversite birinci sınıf öğrencisi Jack Morton (Manley) üzerine kurulu. Jack daha derine indikçe, karanlık aile sırlarını ve kurt adamlar ile büyülü karanlık sanatlar arasındaki yer altı savaşını ortaya çıkarıyor.

Nomadic’ten Chad Oakes ve Mike Frislev, David Von Ancken ile birlikte dizinin baş yapımcılığını üstlenmişti. “The Order”ın 2. sezonu Haziran ayında yayınlanmıştı.

 

0 Shares:
Bir cevap yazın
You May Also Like