The Kominsky Method yeni sezonu için geri dönüyor. İşte 2021’de Netflix’e gelecek olan The Kominsky Method’un 3. sezonu hakkında şu ana kadar bildiğimiz her şeyi bu yazımızda.

Chuck Lorre komedi dizisi, ünlü yapımcının (The Big Bang Theory ve Two and Half Men) Netflix’e şimdiye yaptığı ikinci komedi dizisidir.

Yapımcının The Kominsky Method dizisi beklentileri aştı ve Netflix’teki iyi komedi dizilerinin arasına girdi. Bu başarısını da Netflix’in 2020 Emmy’lerinde dizi için aldığı üç adaylıkla (Komedi Dizisinde En İyi Erkek Oyuncu, Komedi Dizisinde En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu, En İyi Komedi Dizisi) kanıtladı.

Birinci sezon, Kasım 2018’de Netflix’e geldi ve 2. sezon 25 Ekim 2019’da sona erdi.

İkinci sezonun yayınlanmasından altı aydan fazla bir süredir, Netflix resmi olarak üçüncü sezonu açıklamadığı için dizi belirsizlik içinde görünüyordu. Ancak bu, Temmuz 2020’de Netflix’in geri döneceğini resmen açıkladığında değişti .

Sezon yenilemesi, bazı kaynaklara göre 2020’nin başlarında Netflix tarafından yapıldı ancak yılın ilerleyen zamanlarına kadar kamuya açıklanmadı.

Yeni sezo hakkında Chuck Lorre şunları söylemişti:

“Hem izleyicilerden hem de eleştirmenlerden gelen güzel tepkileri görmek inanılmaz bir deneyim oldu. Hikayeyi bu son bölümle tamamlayacağım için heyecanlıyım.”

Daha sonraki bir röportajda, Chuck Lorre ayrıca üçüncü sezon hakkında biraz daha derinlemesine konuştu:

“Dizinin üçüncü sezonuna gitmemiz doğru gibi geliyor. Projeyi çok tatmin edici bir sona getirebileceğimizi düşünüyoruz. Şimdi senaryoyu yazıyorum. Henüz sonunu bilmiyorum, umarım yazarken anlayacağım.”

The Kominsky Method 3. sezon çekimleri ne zaman başladı? Dizi ilk kez yenilendiğinde, çoğu Netflix prodüksiyonunu durduran devam eden salgın nedeniyle çekimlerin başlamasına izin verilmedi.

Temmuz ayında yaptığı bir röportajda Lorre, şovlarındaki prodüksiyonun 2020 sonbaharında yeniden başlayacağını umduğunu söylemişti.

Aralık 2020’de Variety tarafından bildirilen çekim izinleri aracılığıyla üçüncü ve son sezonun çekimlerinin başladığını öğrenmiş olduk. Özellikle, çekimler Kasım 2020’de Los Angeles, Kaliforniya’da yeniden başlamıştı.

The Kominsky Method’un 3. sezonu ne zaman Netflix’e gelecek?

Netflix tarafından The Kominsky Method’un son sezonunun 28 Mayıs 2021 Cuma günü Netflix’e geleceği doğrulandı.

0 Shares:
Bir cevap yazın
You May Also Like