Netflix genç romantik komedi filmi Tall Girl, çekimlerin önümüzdeki ay başlayacağı ve yazın sona ereceğini öne süren iki kaynağa göre bir devam filmi için geri dönüyor. İşte Tall Girl 2 hakkında tüm bilinenler.

Hızlı bir şekilde özetlemek gerekirse, ilk Tall Girl filmi, düşük bütçesi nedeniyle Netflix için büyük bir hit oldu ve yayınlandığı ilk dört haftada platformda 41 milyon görüntülenme elde etti.

Filmin başrollerinde Ava Michelle, Griffin Gluck, Sabrina Carpenter ve Paris Berelc vardı ve ana karakter Jodi olan standart bir romantik komedi filmi oldu.

Bununla birlikte Tall Girl, eleştirmenlere geldiğinde hiçbir şekilde başarılı bir tepki alamadı. Film şu anda IMDb’de 5.2’de yer alıyor ve eleştirmen puanları %44 ile benzer şekilde düşük.

İlk filmin yayınlanmasının ardından Ekim 2019’da Ava Michelle, EliteDaily ile konuştu ve bir devam filmi için görüşmeler yapıldığını söyledi. Hayranların Michelle’in okulunun son yılına girdiğini görmelerini umduğunu söyledi:

“Jodi’nin son yılını görmek ve orada ne olacağını görmek beni heyecanlandırıyor, ama gerçekten bilmiyorum. Birtakım konuşmalar var ama gerçekten bilmiyorum, göreceğiz.”

 O zamandan beri bir devam filmi hakkında hiçbir şey konuşulmadı ve elbette, herhangi bir gelişmeyi muhtemelen durduran da küresel bir salgın oldu.

Aralık 2020’de DiscussingFilm, Netflix’in bir devam filmi geliştirdiğini öğrendi. Sonrasında ise Sam Wolfson’un devam filminin senaryosunu yazmak için geri döneceğini açıkladılar.

ProductionWeekly 1236 sayısında da teyit edildiği üzere film çekimlerinin şu anda Nisan 2021’in ortalarında başlayıp Mayıs 2021’in sonunda tamamlanacağını gösteriyor. Bu, 2021’de bir sürümün sıkışabileceği anlamına geliyor, ancak daha olası bir senaryo düşünüldüğünde 2022’de piyasaya sürülebileceği daha mümkün olabilir.

İşte devam filminden beklenen şey şu:

“Jodi Kreyman popülerlik kazandıktan sonra, iletişimsizlikleri etrafındakilerle anlaşmazlıklar yaratmaya başladı ve şimdi gerçekten dik durması gerekiyor.”

 Devam filmi, tıpkı McG, Mary Viola, Steven Bello ve Corey Marsh’ın yönetici yapımcı rollerine devam ettiği ilk film gibi New Orleans’ta çekilecek.

Şu anda sadece Ava Michelle’in devam filmine geri döneceği kesin olarak biliniyor, ancak ilk filmden tanıdık yüzler ile birlikte kesinlikle birkaç yeni karakterin de gelmesi bekleniyor.

 

 

0 Shares:
Bir cevap yazın
You May Also Like