in

Snowpiercer Dizisinin 3. Sezonu Netflix’te Yayınlandı

Snowpiercer dizisinin 3. sezonunun 1. bölümü 25 Ocak günü Netflix ekranlarında olacak ve özellikle ve büyük bir merakla geri dönüşü beklenen bir karakter var.

Şu ana kadar 2 sezon ve 20 bölümü yayınlanan yapım haftalık bölümlerle ilerliyor. IMDb‘de 44 bin kişi tarafından oylanan dizi 2 sezonuyla 6,9‘luk puana sahiptir.

Geçen yıl, baş yapımcı Becky Clements, sözde ölü olan Melanie Cavill’in (Jennifer Connelly) hala hayatta olabileceğini söyledi ve Connelly’nin 3. sezon için geri döneceği doğrulandı.

Başrolü paylaşan ve Andre Layton’ı oynayan Daveed Diggs, kısa süre önce Melanie’nin sürpriz dönüşüyle ​​ilgili üstü kapalı düşüncelerini açıkladı.

“Hiçbir şey görmedim, o yüzden bilmiyorum.” diye belirtti. “Sırasız çekim yapıyoruz, bu yüzden kim bilir? Hangi şekilde geri döndüğünü açıklayamam.”

Ve verdiği cevapla başını belaya sokmamaya çalıştığı söylendiğinde Daveed ısrar etti: “Beni kovabilirler!”

Dizinin 2. Sezonunda Neler Oldu?

Dizinin 2. sezonunda, Melanie Cavill’in veri toplama için bir araştırma merkezi bulduğunu ve Dünya’nın The Freeze (yedi yıl önce Snowpiercer’a binerken meydana gelen, insan yapımı bir felaket olayı) nedeniyle ısındığını keşfettiğini gördük. Bu arada, Andre Layton ve Melanie’nin kızı Alexandra (Rowan Blanchard), Melanie’nin kaderini keşfettikleri araştırma istasyonuna bir korsan misyonu yönetti.

Orada, Melanie’den, hayatını sonlandırmak için donmuş dünyaya girdiğini ortaya çıkaran son bir mesaj buldular. Ancak hiçbir ceset gösterilmediği için Melanie’nin geri dönme şansı her zaman vardı.

Dizinin oyuncu kadrosunda Jennifer Connelly, Daveed Diggs, Sean Bean, Mickey Sumner, Alison Wright ve Iddo Goldberg gibi isimler yer alıyor.

Yeni Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Dizinin yeni sezonunun ilk bölümü 25 Ocak günü Netflix’te yayınlandı. Sezon, 1 Şubat günü yayınlanacak olan 2. bölümle devam edecek.

Dizinin fragmanını buradan izleyenbilirsiniz.

https://youtu.be/eBkA4sNY-uI

 

 

Written by Umutcan Çakar

Kdz. Ereğli'de dünyaya geldim. Bursa Uludağ Üniversitesi'nde öğrenciyim. Çeşitli platformlardan haberleri, N99 aracılığıyla sizlere ulaştırıyorum. Netflix'teki favori dizilerim arasında Mindhunter ve Love, Death & Robots yer alıyor.

Bir cevap yazın

MUBI’de Günün Filmi: Krisha (2015)

Sundance Film Festivali’nde Alexei Navalny’i Konu Alan Bir Film Ortaya Çıktı