Büyük final geldi çattı. Tüm dünyada merakla beklenen Stranger Things dizisinin sezon finali Netflix’e düştü. Türkiye’de de büyük bir izleyici kitlesi bugünü bekliyordu. Belki çoğumuz bu diziye başlamıştır. Bazıları ise henüz yeni başlayacak.

Diziyi henüz izlemek isteyen ya da izleyecek olan kişiler Netflix yoğunluğu ile karşı karşıya kalabilir. Sabah saatlerinde yaşanan yoğunluğun bittiğini ekipler söylese de ara ara sıkıntılar olabilir.

Dizi son hesaplaşma için geri döndü. 4. sezon bölüm 2 şu anda Netflix’te yayınlanıyor ve Vecna ile yaşanan yoğun savaşın ardından son iki bölüm hayranları heyecanlandırdı.

İzleyiciler, sezon finalini izlemek için geç saate kadar uyanık kaldıkları için yayın hizmetinin bir hata mesajı verdiğinden şikayet etti. Ancak şu anda iyi çalışıyor gibi.

8. Bölüm, 4. sezonun 1. bölümünün başladığı yerde, katledilen çocukların üzerinde kanlar içinde duran bir Eleven ile açılırken, Dr. Brenner “Ne yaptın?!” Ancak şimdi gerçekte ne olduğunu ve bunun şeytani Vecna’nın yaratılmasıyla nasıl bağlantılı olduğunu biliyoruz. Bu arada Steve, Dustin, Robin, Erica ve Eddie, Nancy’yi kurtarmak için yarışırken Vecna, laboratuvardaki katliamın kabus gibi bir vizyonuyla onu takip ediyor.

Ekstra uzun iki bölüm bugün, 1 Temmuz Cuma günü Netflix’i yayınlandı. 8. Bölüm, Hawkins Lab çocuklarının kendilerini tutsak eden Dr. 9. bölüm The Piggyback olarak adlandırılıyor. 4. sezon birinci kısımı hatırlamak isteyenler için kısa bir özet aşağıdaki video da:

Stranger Things 4. sezonu uzun süre bekleyen hayranları karşılık bulabildi. İki farklı kısımdan oluşan dizi beklentileri verebildi. Şimdi ise 5. sezon söylentileri dolaşmaya başladı. Ancak bununla ilgili henüz bir şey söylemek için eerken olabilir.

Bir cevap yazın
You May Also Like