in

Shadow And Bone Macerası Netflix’te Devam Edecek

“Shadow and Bone: Siege and Storm” sonrası şimdi sıra serinin diğer kitaplarında ve Netflix, ikinci sezon için prodüksiyon çalışmalarının başladığını müjdeledi! Yayına girmesinin ikinci haftasında Amerika’da en çok izlenen dizi hâline gelen Shadow of Bone, Netflix verilerine göre dünya genelinde 55 milyon hane tarafından izlenerek de kısa zamanda popülaritesini hızlı bir şekilde arttırmayı başarmıştı.

A Nightmare on Elm Street, Bird Box ve Hours gibi filmlerle tanıdığımız ödüllü senarist ve yazar Eric Heisserer yapımı Shadow and Bone, ilk olarak 23 Nisan 2021’de Netflix kütüphanesinde yerini almıştı ve artık çok yakında Grishaverse evreninde macera dolu yolculuk kaldığı yerden devam edecek. Yazar Leigh Bardugo’nun fantastik roman serisinden uyarlanan Shadow and Bone’un ikinci sezonu için heyecan dolu bekleyiş resmen başladı diyebiliriz.

Hikâye daha da derinleşiyor

Grisha adlı büyülü varlıkların yanı sıra onları tehdit olarak görüp avlayan Grisha avcılarının ve tabii ki sıradan insanların yaşadığı Ravka ülkesinde ülkeye zarar verip, zorluklara sürükleyen şeyi tahmin etmek zor değil. Ravka’nın doğu ve batısını ortadan ikiye bölen Grishalar, katil yaratıklarla dolu karanlık tarafın kapılarını ardına dek açıyor. Ravka’da yaşan haritacı Alina Starkov’un seçilmiş kişi olma serüvenini merkezine alan dizi ise, ikinci sezonunda hikâyeyi daha derinden mercek altına almayı planlıyor.

Yeni yüzler yeni heyecanlar

Mevcut oyuncu kadrosunun yanında yeni yüzler de bizleri bu fantastik dünyada karşılayacak. İlk sezonda Jessie Mei Li, Archie Renaux, Freddy Carter, Amita Suman, Kit Young ve Ben Barnes gibi isimleri izlemiştik. İkinci sezonda Mortal Kombat’tan Lewis Tan, The Witcher’dan Jack Wolfe, The OA’dan Patrick Gibson ve Traces’ten Anna Leong Brophy gibi yeni isimlerle tanışma şansı yakalayacağız.

Written by Arda Ilgaz

Bir cevap yazın

HBO Max Dizisi Raised By Wolves’un İkinci Sezon Fragmanı Yayınlandı

Disney+, Real Steel Dizi Uyarlaması Hazırlığında