1. Ana
  2. Sinema Gündemi
  3. Scrubs Dizisinin Ekibi 2010’dan Sonra Vulture Festivali’nde Bir Araya Geldi

Scrubs Dizisinin Ekibi 2010’dan Sonra Vulture Festivali’nde Bir Araya Geldi

Doktorluk konseptiyle komediyi birleştiren Srubs dizisinin kadrosunda yer alan Zach Braff, Donald Faison, Sarah Chalke, Neil Flynn, Robert Maschip, John C. McGinley, Ken Jenkins ve Judy Reyes ve dizinin senaristi Bill Lawrence Cumartesi günü Hollywood’da gerçekleştirilen Vulture Festivali’nde bir araya geldi.

Bill Lawrence, panelde 2001 ile 2008 arasında NBC’de, 2008’den final sezonu olan 2010’a kadar da ABC kanallarında yayınlanan dizinin ekibini özlediğini söyledi.

Sadece buradaki grupla değil, tüm ekiple tekrar beraber çalışmak için her şeyi yapardım. Hayatımın en güzel zamanlarıydı. Ancak bazen aynı diziye yeniden başlamak (her zaman değil) para kazanmak için yapılıyormuş gibi hissettirir. Eğer projeyi tekrar canlandırmaya karar verirsek bir kısa film ya da onun gibi bir şey olur. Benim açımdan problem, tüm karakterlerin şimdi nerede olduklarını görmek istemek olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>