Grey’s Anatomy ile ismini duyuran ve bugün Killing Eve dizisi ile ekranlarda gördüğümüz başarılı oyuncu Sandra Oh, InStyle’ın yeni sayısında yer aldı. Sandra, röportajında oyuncu olmaya karar vermesi, Grey’s Anatomy seçmeleri ve öz güveni ile ilgili konuştu.

Oyuncu olmaya karar vermesi hakkında: 23 – 24’ler oldukça etkili zamanlar. İçimde belli bir enerji ve cesaret vardı ama her zaman kararlıydım. Bu endüstri mahvedici olabilir ama ben lanet olsun ki seviyorum. Sanırım ne olursa olsun oyunculuk ve yaratıcı şeyler yapacağım.

Öz güvensiz olma: 20 yaşımdayken 47 yaşımda olduğumdan daha öz güvensizdim. 47 yaşındayken, ‘Aynaları olan çılgın bir elbiseyi giymeme ihtiyacın mı var? Tabii ki, olur.’ Ne yaptığımı bilmiyorum. Sanki artık daha az insanları takıyorum. Yaşlanmak güzel bir şey. Yaşlanmak, içinde hep bulunan o aynalı elbiseyi giymen için sana daha fazla yer açar.

Kendisi için bir işe kalkışması hakkında: Bir noktada artık sadece hikayenin başrolü olan karakterleri canlandırmak istedim, buna odaklandım. 2004’te Grey’s Anatomy için seçmelere katıldığımda benim için büyük bir dönüm noktasıydı. Seçmelere olağanüstü bir oyuncu olan Chandra Wilson’ın canlandırdığı Doktor Bailey karakteri için başvurmuştum ama o an ‘I-ıh, bu karakter bana doğru hisleri vermiyor. Ekibin yanına git ve gerçekten istediğin şeyi onlara söyle.’ dedim. ‘Başka hangi karakterler için seçmeler olacak?’ diye sordum. Her şeye karşı çıkan Doktor Christina Yang’in karakteri vardı ve onu gördüğümde benim için en doğru karakterin o olacağını düşündüğümü hatırlıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like